Home > Uncategorized > Baumas par Kadafi nāvi varētu būt pārspīlētas

Baumas par Kadafi nāvi varētu būt pārspīlētas

Pasaules lielie mediji, balstoties uz Lībijas dumpinieku (Libya’s National Transitional Council) apgalvojumiem, mums ziņo, ka Kadafi 20 oktobrī ticis nogalināts. Papētīsim tuvāk.

1) Pirmo reizi pasaule to uzzina, kad tīklā nokļūst fotoattēls ar mobilā tālrunī nofotografētu “nogalināto” Kadafi.  Bet, ja skatāmies uzmanīgāk, redzam, ka attēli ņemti no tālruņa ekrāna. Uz bildes redzams akumulatora stāvokļa rādītājs un citi simboli. Rodas jautājums – kāpēc uzņemts tikai viens attēls un kāpēc tas tiek darīts šādā veidā? Šāds ilgi gaidīts notikums un tam veltīts tikai viens attēls!

2) Nav skaidra Kadafi nogalināšanas versija. Vispirms mums ziņo, ka viņš ticis ievainots kājās un no ievainojumiem miris. Pēc tam, kļūst skaidrs, ka viņš vēl ir ievainots vēderā.  Pēc tam, saskaņā ar oficiāliem datiem, viņš bijis ievainots galvā.

Tāpat nav skaidrs, kurš tad nogalinājis Kadafi. Saskaņā ar oficiāliem datiem, Kadafi nogalināts nejauši un nav precīzi zināms, kas to izdarījis. Saskaņā ar dumpinieku apgalvojumiem, kad Kadafi veda uz slimnīcu Misratā, autokolonna tika apšaudīta un kāda 9mm lode trāpija Kadafi galvā. Lodes kalibrs noteikts jau dažās minūtēs, interesanti gan – karojošie civiliedzīvotāji tūlīt pēc acs prot noteikt kalibru.

Bet tad, veselas dienas garumā internetā un pa TV rāda interesantu video – 18gadīgs nemiernieks ar zelta pistoli rokā lielās, ka viņš ir tas, kas nogalinājis Kadafi, kad atradis to novadcaurulē. Kadafi lūdzis viņam, lai nešauj. Viņš tomēr nošāvis Kadafi un tad paņēmis Kadafi zelta pistoli un vēl dažas lietas.

3) Saskaņā ar dumpinieku oficiāliem datiem, Kadafi ticis nogalināts, kad viņš mēģinājis bēgt uz rietumiem Misratas virzienā. To gan varētu darīt vienīgi prātā jukušais. Bēgt ienaidnieka virzienā – ļoti apšaubāma versija.

4) Videomateriāli arī ir apšaubāmi. Vienā redzams, ka Kadafi vēl ir dzīvs un viņam visa seja asinis, bet citā videomateriālā viņa seja tīra Vai dumpinieki būtu tik žēlsirdīgi, ka būtu mazgājuši Kadafi? Redzot viņu agresijas pilnās sejas, šķiet, ka ne.

5) Oficiālie Džamahīrijas avoti noliedz Kadafi nāvi. Taču Lībijas televīzijas vadītājs Dr Hamza to apstiprina. Bet izrādās, ka ir notverti Hamza bērni. Tāpēc viņš, lai glābtu savus bērnus, teiks visu, ko dumpinieki gribēs. Bet Yusuf Shakir, pazīstamais TV programu vadītājs noliedzis baumas par Kadafi nāvi un paziņojis: “Kadafi ir dzīvs un vada pretošanos”. Viņš arī saka: “Dumpinieki apgalvo, ka viņi arī ir sagūstījuši  Ibrahim Moussa Sirtē. Vai tad kāds varētu noticēt, ka visa Džamahīrijas valdība bija Sirtē? Ļaujiet man jums atgādināt, ka Lībija ir valsts, kas ir gandrīz trīs reizes lielāka par Spāniju. Pat ASV valda skepse attiecībā uz ziņām par Lībijas līdera iespējamo nāvi».

Patiešām, kas gan visai valdībai būtu darāms vienā Džamahīrijas frontes pilsētā? Jāatgādina, ka nesen pat dumpinieku vadītājs Mahmoud Jabril teica, ka  “…Kadafi var izveidot jaunu valsti dienvidos, starp tuaregu ciltīm, pie kurām viņš ir populārs.” Kāpēc visai valdībai būtu jābūt vienā ielenktā pilsētā, ja tā var atrasties drošās vietās dienvidos, kur Džamahīrija vēl nav okupēta?

Secinājumi.

Kāpēc tieši tagad bija vajadzīga Kadafi (vai arī viena no viņa 12 dubultnieku) nāve (vai nāves viltojums)? Iespējamie iemesli:

– Hilarijas Klintones nesenā vizite Lībijā un norādījums tikt galā ar Kadafi. To nosaka NATO nogurums un naudas trūkums.  Ar Kadafi nogalināšanu karš būs beidzies, tā domā nemiernieki un arī NATO. Drīz tie paziņos par kara izbeigšanu. Viņiem nerūp, ka īstenībā karš tikko ir sācies – iedzīvotāju karš ar jauno valdību. NATO ir izpildījusi savu uzdevumu “diktators” ticis nogalināts, – nu tagad rūpējieties paši par savu varu!  Naftas atradnes droši sargās privātās profesionāļu armijas, kas jau šim nolūkam tiek gatavotas.

– Tripolei tuvojas dažu cilšu militārie spēki, kas varētu ieņemt pilsētu. Lai tos šokētu un to novērstu, vajadzēja rīkoties. Tas nu ir izdarīts.

– Slēpt NATO noziegumus no plašsaziņas līdzekļiem un atraut mediju uzmanību no šīs tēmas. Sirtē notika masveida “paklāja bombardēšana” civiliedzīvotāju rajonos. Visa Sirte ir drupās. Bet pulkvedis Roland Lavoie uz jautājumu par civiliedzīvotāju nogalināšanu Sirtē atbildēja, ka pilsētā uzlidojumi notikuši tikai ļoti nelielās teritorijās, kur civiliedzīvotāju neesot. Skatoties izpostītās Sirtes foto un video, skaidri redzams, ka tie ir meli.

Ja Kadafi ir dzīvs, kāpēc viņš klusē?

– Ja Kadafi runās, tad palielināsies izredzes noteikt viņa atrašanās vietu. Kadafi nevar nākt klajā ar video. Notiek nopietna viņa izsekošana. Viņam seko ar bezpilota lidmašīnām un ar satelitiem kosmosā. Lībijā darbojas labākie izsekotāji no NATO valstīm. Pulkvedim atstāt kaut mazākās pēdas būtu ārkārtīgi bīstami! Jebkura viņa kustība tiktu fiksēta. Viņš droši vien arī ir mainījis izskatu.

Bet, ja nu viņu redzētu videoierakstos, tad dumpiniekiem nebūtu grūti apgalvot, ka, tas, kas uzstājas, ir viņa dubultnieks.

Kadafi ir dzīvs, šādu pārliecību pauž daudzi resursi. Piemēram:

http://libyasos.blogspot.com/2011/10/muammar-al-gaddafi-is-alive.html

http://libyanfreepress.wordpress.com/2011/10/20/muhammar-gaddafis-death-is-a-fake-he-is-alive-an-interview-with-stephen-lendman/

http://thesantosrepublic.com/2011/10/gaddafis-death-is-rumor-spread-by-tnc-for-hillary-clinton/

Un arī mēs tam ļoti gribētu ticēt.

Komentāri

 • indikopleiss

  2011.10.22 06:43

  Pretošanās simbols. Simboli nemirst.

 • bush

  2011.10.22 10:48

  Nja.. Būtu labāk tērējis enerģiju zupas virtuvē.

 • fakts

  2011.10.22 11:44

  Viņu vēl daudzreiz nogalinās, pēc vajadzības

  • nujā

   2011.10.22 18:16

   12 dubultnieku

 • E.Graudiņš:)

  2011.10.22 12:24

  Patiesību nenoslēpsi! Es jau sabēdājos par viņa nāvi.

  • kā zināms

   2011.10.22 18:09

   kā zināms, Kadafi nebija marksists, bet radīja trešā ceļa teoriju. Kāpēc tad Graudiņam būtu jābēdājos par viņa nāvi?

  • info

   2011.10.22 21:45

   Amerikā par marksistiem dēve visus , kas nostājs uz atšķirīga atīstības(domāšanas) ceļa.Visam ir jābūt demokrātiski vienādam!

  • ironija

   2011.10.23 23:11

   paskat,galvenais oponents- arī oficialā viedokļa paudējs vispārkoncentrētā veidā ( paldies par to)- atzīst TREŠO CEĻU. Tas gan ir zināms, bet no oponenta puses atzīstami.
   Bēdas ir emocionāls stāvoklis Prātam ir citas kategorijas un stāvokļi- skumjas. Vispār- par notiekošo- skumji. Cilvēku emocijas atgriežas viduslaiku pakāpē. Jo ar emocijām cilvēki kļūs vāji.

 • indikopleiss

  2011.10.22 19:26

  Skudras nepadodas.

 • Michael Prysner

  2011.10.22 20:17

  Gaddafi’s fate is pretty typical of leaders who do not bow to the demands of Western colonial masters.

 • brinums

  2011.10.22 21:35

  brinums ka sheit komentaaros nedezhuuree zhurku-shakaalju dzimums kaa delfos.

 • par Demonu-Kraatiju

  2011.10.22 21:36

  “Un katreiz,jaunais cilveeks ejot garaam ,juta kautkaadu slimigu un bailjpilnu sajuutu kura izraisija speecigu kauna sajuutu un lika pat instinktiivi saviebties. Vinsh bija Saimnieces paraadnieks un vienmeer baidijaas vinju satikt.”
  -ak dievs!- izsaucaas vinsh, vai tieshaam es esmu noleemis panjemt cirvi ar noluuku saskjaidiit vinjai galvaskausu… tad buus slidens lipiigajaas asiniis,buus jauzlauzh seifs,jaazog jaadreb aiz baileem; jaasleepjaas visam vienaas asiniis….ar cirvi… Kungs,vai tieshaam?
  (…)- vai tieshaam tas esmu es!(…) Tachu tikai vakar vel, kapjot lejaa pa kaapneem ,es sev teicu ka tas ir nekrietni, pretiigi.zemiski,pavisam zemiski….”

  F.M.Dostojevskis . par Sarkozi,Obamu Nato.

  Shis raksturojums der visiem demokraatijas alkstoshajiem,taa ir daudzsejaina un taa atziist demokraatiju tikai ,izniicinaashanas veidu briivaa un neierobezhotaa izveelee, pret valstiim kuras taa velas pakljaut.
  luk kas ir istenaa demokraatijas buutiiba, taa ir paredzeeta tikai prieksh tiem kas velas pakljaut un ekspluoteet,bet ne prieksh vergiem kuriem taa dod uzdevumu pashiem sho “demokraatiju” sev nest. Ljaunums kas ir paarnjeemis kontroli paar visaam jomaa ir taa sazombejis cilveeci,ka taa vairs nespeej saprast KO un KAPEC dara.

 • 2011.10.22 22:45Kāds teica: «Sliktākais, ko Rietumi un NPP var darīt — pārvērst pulkvedi Kadāfi par varoni, kas kritis nevienlīdzīgā cīņā.»

  Apsveicu. Tieši to jūs esat izdarījuši!

  • Andrejs B

   2011.10.23 23:24

   Konsekvenču trūkums Rietumos radīs sabiedroto un sabiedrības atbalsta trūkuma problēmu. Iedomas, ka tehnologijas, īpaši attīstīti iznīcināšanas ieroči, ķīmisko un psihisko ieroču pielietošana radīs bailes- tā ir viena no lielākām ilūzijām, par ko maksās daudzi nevainīgi. Viedokļu ignorence un alternatīvu attīstības veidu iznīdēšana , citādi domu veidojošo neitralizešana radīs klusu, snaudošu neiecietību un naidu, pagaidām ar to manipulē, vēlāk tas var kļūt graujošs. Rietumu civilizācija, līdzīgi kā jūdi, kuri nodeva Mozus principus, baiļu , emociju un tirgotāju- augļotāju kastas verdzībā tiks pakļauta citu sabiedrību neuzticēšanās un naida varbūtībai. Jo robeža starp spēku un ļaunumu tiek pārkāpta un ļaunums vienmēr ir pašiznīcinošs. Tātad, rietumos ir viduslaiku tumsības laikmeta restaurācijas meģinājums jaunā attīstības pakapē ( jaunā ciklā), izmantojot tehnologijas, spēku un baiļu radīšanas sindromus un aaugļotāju- tirgu finansistu mahinācijas.

 • Desperado

  2011.10.23 09:30

  ….Un arī mēs tam ļoti gribētu ticēt

  Vai autors nevarētu precizēt, kas ir “mēs” ?

  • liekas, ka

   2011.10.23 12:46

   liekas, ka ar “mēs” būs domāti nacionāli noskaņoti latvieši, kas iestājas pret lielvaru tiraniju un nepakļaujas mainstream mediju hipnozei.

   Tas, ka vairums krievu arī, kaut lojāli citai lielvarai, kas reiz bijusi Kadafi sabiedrotā, arī ir pro-Kadafi, tas nav faktors, kas diskreditētu latviešu pro-Kadafi pārliecību. .

  • mēs

   2011.10.23 18:24

   mēs, streipveidīgie gan priecājamies par viņa nāvi

 • Desperado

  2011.10.23 18:33

  jā, nacionāli noskaņotie latvieši no Antonijas ielas… Mācieties cik gribat, bet ar garumzīmēm jums kā ir, tā ir problēmas. Ha ha.

 • Desperado

  2011.10.23 18:35

  Jā, un tas pro-Kadafi, un teikuma uzbūve arī … Vai jums tur kāds štata kalbērziņlatvietis arī ir, vai paļaujaties uz Google translatoru ?

  • Anonīmais Šakālis

   2011.10.23 18:54

   Kāda tur šķirba. Ja Latvijas krievi raksta latviski, kaut arī ar kļūdiņām, tas ir lieliski! Jo vēl nesen šie nevīžoja ne tik 😀

  • 2011.10.23 20:57

   Domāšana melnbaltās kategorijās un Antonijas ielas pieminēšana. Jeb arī streipveidīga pasaules uztvere.

   Baltiešu liktenis ir cīnīties pret abām – Austrumu un Rietumu lielvarām. Ja mūsu leģionāri cīnījās vācu pusē, tad tas nenozīmēja, ka tie gribēja vācu pakļautību.

   Var būt pro-Kadafi, tajā pat laikā atzīt, ka dalība NATO ir glābiņš no daudz lielāka agresora.

  • to Desperado

   2011.10.23 21:16

   Mūsu nodaļā lielākā daļa biedru ir Kadafi pusē. Vai tagad Jūs teiksiet, ka VISU LATVIJAI ir uzpirkusi Antonijas iela?

  • Andrejs B

   2011.10.23 23:26

   an. š.- piekrītu, noturēt savu esību un pastāvību starp abām un citām varām, kā arī atbalstīt un cienīt tos, kuri veic to pašu.

 • Desperado

  2011.10.23 19:31

  ->AŠ – Antonijas iela nav Latvijas krievi.

 • latvietis

  2011.10.23 21:38

  informaciju par libiju un kadafi sniedz nato cenzura
  pat bernam ir skaidrs un pedejie desmit gadi parada, ka nevar ticet nevienam nato vardam

  kadafi tauta aizstaveja septinus menesus
  kad nato cenzura beigsies tikai tad mes uzzinasim cik cilveku libija vispar ir nogalinati
  tuvaka laika nato publices tikai melus lai mazinatu savus noziegumus

 • pro-Kadafi=pro-Latvia

  2011.10.23 21:42

  būt pro-Kadafi nozīmē būt pro-Latvia

  Padomājiet, ja mums uzbruktu Krievija, vai mums būtu tāds Kadafi, kas spētu tik ilgi vadīt pretošanos?

 • Desperado

  2011.10.23 22:34

  Pret Antonijas un Tvaika ielu apvienotajiem spēkiem jūtos cietis sakāvi. Nododiet sveicienus Kadafi, Elvisam un Maiklam Džeksonam ! Do svidanya !

  • tas gan

   2011.10.23 23:14

   būt latvietim nozīmē būt trakam. Jo būt latvietim ļoti neizdevīgi. :)))))

   p.s. Kadafi arī bija traks. Nebūtu bijis traks, būtu dzīvs, sveiks un vesels vēl ilgi

  • Andrejs B

   2011.10.23 23:32

   Nu tad atzīsim, ka esam tie latvieši kuru trakums izpaužas gribā cienīt visus tos trakos, kuri, cienot sevi, ciena citus. Un tiem , kuriem esam neizdevīgi, tādi arī paliksim.
   P.s. kadafi acīmredzami bija traks savā gribā. Un izteiktu gribas izpausmi uzskata par neētru vai nevēlemu.

  • Lai dzīvo trakie!

   2011.10.24 01:19

   Tiem pieder pasaule

 • Jozefs Šveiks

  2011.10.24 08:04

  1945. un vēl pāris gadus visi Hitleru meklēja…

 • isax sons

  2011.10.24 23:52

  ja vareja aizmukt uz latinjameriku 200 000 nacistu un ss-ieshu viss nacisma krejums,tad kapec gan hitlers nevareja izdarit to pashu?

 • isax sons

  2011.10.24 23:59

  vajag pareiziem cilveekiem jautaat kas notika tajaa laikaa,un apskatiit nedaudz tuvaak pashu latinjameriku kur pashlaik dziivo un vairojaas ,nacistu peectechi,daudz intresanta var uzzinaat,savaadaak juusu veestures skolotaaji parasti neko vairaak par primitiivu propogandu un sagroziitiem faktiem,kuri,kaa likums naak no “pareizajaam” rokaam,jums nekad neiedos.

Advertisements
Categories: Uncategorized
 1. No comments yet.
 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: