Home > Uncategorized > Imagine

Imagine

http://www.diena.lv/blogi/imagine-13894730

2011. gada 31. jūlijs

Pasauli pāršalkusi šausmu vēsts par A.Beringa-Breivika Norvēģijā veikto masu slepkavību. Lejuplādējam un lasām viņa “Manifestu 2083”, lai izprastu šī briesmu darba motivāciju.

Tajās Manifesta nodaļās, kurās runāts par kultūrmarksismu, totalitāro politkorektumu un citām agresīvā liberālisma izpausmēm, atpazīstamas daudzas nostādnes gan no prominentā amerikāņu konservatīvā politiķa, ASV prezidenta kandidāta Pat Buchanan grāmatas “Rietumu nāve”, gan no citu nopietnu publicistu un filosofu darbiem.

Slepkava maniaks tās, protams, nav sacerējis, bet vienkārši pārrakstījis. Un arī sekmējis šo ideju diskrimināciju. Nebūtu jābrīnās, ja Eiropas drošības dienesti nu sāks uzraudzīt visus agresīvā liberālisma pretiniekus kā tas bija PSRS, kur čeka rūpīgi sekoja katram, kas vai nu “palaida mēli”, vai izspraucies caur Glavļita filtriem, bija uzrakstījis kautko divdomīgu attiecībā pret padomju varu. Un vēl – ļautiņiem ar mazāku prāta darbības spēju nav grūti iestāstīt, ka visi liberastiskā “progresa” pretinieki ir potenciāli terroristi. Сегодня слушает он джаз, а завтра родину продаст..

Bet tālāk Manifestā sākas murgs. Tā vietā, lai uzrādītu Islāmu par liberastisko nejēdzību pretinieku, slepkava Berings-Breiviks Islāmu pasludina par cilvēces galveno ienaidnieku. Šķiet, ka teksti ņemti no visnaidīgāko islamofobu resursiem un ir Manifesta 1500 lappušu satura lielākā daļa. Ja viņš šādā garā būtu vērsies pret islamistu teroristiem tad tas vēl varētu būtu izprotams, bet šeit staro zvērisks naids pret visu reliģiju kā tādu. Gluži kā no tā trakā sektanta ASV, kurš nesen aicināja dedzināt Korānu.

Slepkava deklarē sevi par “kristīgo vērtību aizstāvi” (bet baznīcā nav bijis kopš pusaudža vecuma), un saka, ka tādi var būt gan “kristīgie agnostiķi” gan (!!!) “kristīgie ateisti”. Kā raksta Ann Coulter, viņš nav ne kristietībā ticīgs, nedz arī prasa to no citiem, bet atbalsta Ziemassvētku svinēšanu vienkārši tāpēc, lai spītētu musulmaņiem.

Viņa skatījumā leģendārais masu slepkava, Drakulas prototips Vlads Tepešs bija ģēnijs. Viņš ciena labējo cionismu, serbu paramilitārismu un Putina kārtību Krievijā. Neskatoties uz savu nepatiku pret feminismu, viņš iesaka piešķirt Nobela prēmiju melnādainajai feministei Ayaan Hirsi Ali, par veiksmīgu savu senču reliģijas – Islāma apmelošanu un izsmiešanu.

Kādu laiku ir bijis saistīts ar Norvēģijas Progresa partiju, darbojies Oslo šaušanas sporta klubā, ir bijis Norvēģijas masonu ložas biedrs, no kurienes, protams, 23. jūlijā izslēgts.

Bet ne par to ir runa.

Politkorektuma un kultūrmarksisma saindētajā Rietumeiropas sabiedrībā masu slepkavu darbībām radīti vislabvēlīgākie apstākļi. Tik vien kā 21 gads kamerā, kura līdzinās komfortablam vairākzvaigžņu viesnīcas numuram. (Kādā komentārā kāds nabaga latvietis ironizē: ja gribat uzlabot dzīves apstākļus, brauciet slepkavot norvēģus). Varbūt kāds no upuru radiniekiem uzskata, ka slepkavam vajadzētu izbaudīt vismaz viņa dievinātā Vlada Tepeša iecienīto nāvessoda veidu, bet atklāti par to bilst nozīmētu sevi nostādīt vismaz nācijas ienaidnieka lomā.

Jo valdošie kreisie liberāļi savu kārtību ar kultūrmarksisma metodēm un ļaužu garīgās kastrēšanas tehnoloģijām ir ieviesuši. Cilvēka daba ir jāpārveido un tas izdarāms pāris paaudžu laikā. Diemžēl, 50 000 gados izveidojusies cilvēka daba ir tāda, kuru ir daudz grūtāk pārveidot, nekā tas notiek liberālajā iztēlē. Neskatoties uz to, ka civilizācijas 5000 gados šajā jomā ir panākts ļoti niecīgs progress, kreisie aizvien vēl un vēl grib pamēģināt.

Ārpus veselā saprāta cilvēks aiziet tad, ja sāk uzskatīt, ka viņš ir gudrāks par kolektīvo gudrību un tradīcijām, kas izvijušās cauri visai cilvēces vēsturei tikai tāpēc, ka viņš, lūk, ir izlasījis kādu liberāļu izdevumu vai noklausījies kādu lekciju ciklu. Un šāda veida bezkaunīga augstprātība caurstrāvo visu moderno liberālismu. Mūsdienu kreisie ir pieņēmuši daudzus nopietnus lēmumus bez jebkādas to potenciālo seku apsvēršanas un no tiem izrietošās nelaimes ir radušās caur šādu rēgainu domāšanas veidu. Jo mūsdienu kreiso liberāļu pasaulē politikas rezultātiem ir otršķirīga nozīme, salīdzinājumā ar to svarīgumu, kādu liberāļi piešķir savam pozitīvajam pašnovērtējumam, kas rodas, dominējot viņu politikai.

Ļauni smīnēs gan slepkava Berings-Breiviks, gan tie, kas ģenerē un vada šos procesus un nekad savu identitāti neatklāj, kad upuru bērēs ar gaišās nākotnes iluzijām apmātie dziedās liberaļu himnu – Džona Lennona “Imagine”. Kāds arī ierosinās vēl vairāk mīkstināt soda mērus slepkavām un citiem ļaundariem, nolūkā veicināt pāraudzināšanu un demokrātiju.

__________________________________________________________________

Imagine there’s no Heaven/ It’s easy if you try/ No hell below us/ Above us only sky /

Imagine all the people/ Living for today

Vārdu sakot, nav ne debesis, ne elles un visi ļaudis dzīvo tikai šodienai. Gluži kā dzīvnieciņi, kam nav lemts apjēgt ne pagātni, ne nākotni. Debilizēti līdz mīļu lopiņu līmenim.

Imagine there’s no countries/ It isn’t hard to do/ Nothing to kill or die for/ And no religion too/ Imagine all the people/ Living life in peace

Nebūšot karu, ja nebūšot ne valstu, ne reliģiju. Absolūti nekaunīgi meli, skaistos vārdos ietērpti, kam varētu noticēt ja nu pirmklasnieku vecuma bērni.

You may say that I’m a dreamer/ But I’m not the only one/ I hope someday you’ll join us/ And the world will be as one

Jā. Naivuļu baram vajag būt pēc iespējas lielākam.

Imagine no possessions/ I wonder if you can/ No need for greed or hunger/ A brotherhood of man

Imagine all the people/ Sharing all the world

Pirms 96 gadiem viena tāda iekārta, kas likvidēja gan gan reliģiju, gan īpašumu, gan vēl daudzko, tika izveidota. Rezultātā “cilvēku brālības” idejas vārdā drausmīgā nāvē badā un salā mira desmitiem miljonu cilvēku. Tas notika vienā valstī. Kas būtu noticis, ja šāda iekārta izveidotos visā pasaulē. Imagine.

Komentāri

 • Valdis

  2011.07.29 07:41

  22. Jūlijs 2011. gadā ir reāls “melnais datums” Eiropai, kurš kardināli izmainīs Eiropas tautu attīstību politiskajos un drosību jautajumos. Eiropa pēc 2011. gada 22. Jūlija ir kļuvusi citātādak, Lidzīgi ka pec 1939. gada 1. Septembra ( 2. Pasaules kara sākuma ), vai ASV pēc 2001.gada 11. Septembra, kad tika uzspridzināts Starptautiskas tirdzniecības centrs Nujorkā.

 • Puisis ar perfekti izskūto kājstarpi

  2011.07.29 15:03

  Labi rūkts. Par Imagine. . Lenons jau patiešām bija ar tukšu maisu dauzīts, bet tekstā nebiju iedziļināsies .Imagine būtu jābūt vispasaules liberāļu himnai, tas tiesa

  • DZIESMU ZAGĻU ĶĒRĀJS

   2011.07.30 01:19

   Lenons IMAGINE sacerēja ne jau pasaules ārdītājspēku labad un NE ar tādu nolūku. Arī Im.Kalniņa dziesmas izmantotas tiek visādiem nelabiem nolūkiem.

  • taču

   2011.07.30 21:36

   citā dziesmā Revolution ir teksts: But if you go carrying pictures of Chairman Mao….

 • reptilis

  2011.07.30 23:35

  Pēc 2-3 gadiem pašreizējā sociālekonomiskā sistēma sabruks…un Rietumu pasaulei atkal nāksies mācīties strādāt rūpnīcās un fabrikās…….dzīvot ar 50% mazākiem ienākumiem…….lūk tā būs ŠOKA terapija.

 • Jānis

  2011.07.31 14:21

  Bet kādā cietumā viņam var nākties izciest sodu? Visticamāk, ka Norvēģijas vismodernākajā un valsts otrajā lielākajā cietumā Halden Fengsel, kurš atklāts 2010. gada 8. aprīlī. Šis ir maksimālās drošības cietums, kas paredzēts visrūdītākajiem noziedzniekiem, ieskaitot slepkavas un izvarotājus.

  Puse no cietuma, kurš tiek uzskatīts par humānāko cietumu pasaulē, personāla ir sievietes, lai vide būtu mazāk agresīva, personāls nav bruņots un sporto un ietur maltītes kopā ar ieslodzītajiem.

 • versija

  2011.07.31 15:56

  Novērots, ka šo Breiviku virzījuši NATO specdienesti, lai Norvēģiju sodītu par labvēlīgo attieksmi pret Palestīnas valsti, kā arī lēmumu no 1. augusta vairs nepiedalīties Lībijas bombardēšanā.
  Par to stāsta analītiķis Webster Tarpley. Meklējiet tīmeklī.
  Paldies autoram par rakstu, kas daudz dziļāks par mēdiju izplatīto versiju!

  • Ješka

   2011.07.31 19:25

   tas lasāms, guglē iekopējot: “Norway Terror Attacks a False Flag: More Than One Shooter on Island; Oslo Police Drilled Bomb Blasts; Was It NATO’s Revenge for Norway’s Decision to Stop Bombing Libya?”

 • nu zināms

  2011.08.01 14:06

  Anderss Bērings-Breivīks savulaik veicis plastiskās operācijas, lai vairāk līdzinātos ārietim, atsaucoties uz Norvēģijas izlūkošanas aģentūras sniegto informāciju, ziņo “Daily Mail”.

  32 gadus vecā Breivīka fotogrāfijās viņš redzams ar blondiem matiem, zilām acīm un spēcīgiem sejas vaibstiem. Taču Norvēģijas izlūkošanas aģentūras vadītāja Janne Kristiansena apgalvo, ka Breivīks ar šādu izskatu nav piedzimis, ziņo portāls Tvnet.
  Perfektās, klasiskās “ārieša” sejas dēļ viņu uz plakātiem būtu gatavs likt pat Ādolfs Hitlers. Viņam noteikti bijusi plastiskā operācija,” izsakās Kristiansena intervijā “The Sunday Times”.

  Šim viedoklim pievienojas arī sens Breivīka skolasbiedrs, kurš atminas, kā pirms aptuveni desmit gadiem Breivīks dižojies, ka viņam veikta plastiskā operācija.

Advertisements
Categories: Uncategorized
 1. No comments yet.
 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: