Home > Uncategorized > Vietas atbrīvošana-7. Ko darīt?

Vietas atbrīvošana-7. Ko darīt?

Demotivatoru cikla VIETAS ATBRĪVOŠANA ierosme: http://genocids.wordp ress.com/2010/11/12/latvietis-slepj-galvu-smiltis/


 • kritikjis 18.11.2010 13:57

  Pec vakardienas demagogijas nikoksenofobs paariet uz vaaji maskeetu kuudiisanu, kaa jau ksenofobu aprindaas pienjemts, pret liberaaljiem. To, ka aborti bija totalitaarajaa PSRS, meliigais biedris izliekas nezinaam, bet varbuut mazo gadu un gruutaas galvas deelj patiesaam nezina.

 • no JFK 18.11.2010 14:01

  ABORTS IR SLEPKAVĪBA

 • kritikjis » 14:01 18.11.2010 14:06

  Nobljaavies? Tas labi. Tagad pasaki, par cik samazinaajaas abortu skaits peec tava varenaa bljaaviena?

 • no JFK 18.11.2010 14:18

  Necieņa pret cilvēka dzīvību. Neko citu no liberāļa dibenbrāļa kritikjis 13:57 jau nevar gaidīt.

 • Zemgalietis 18.11.2010 14:21

  Liberastija ir mūsdienu Rietumu pasaules Melnā nāve.

 • nākotnē 18.11.2010 14:38

  ļaudis ar šausmām skatīsies uz mūsu laikmetu, kurā masveidā nogalināja vēl nedzimušus cilvēkus.

  Apmēram tā, kā mēs tagad skatāmies uz kanibalisma laikmetiem.

 • kritikjis » 14:18 18.11.2010 14:39

  Tu vispirms iemaacies cieniit sevi un apkaarteejos. Pasaules glaabsana pagaidiis – pasaule ir tuukstosiem gadu iztikusi bez taviem padomiem un iztiks veel paaris gadinjus, kameer tu iemaaciisies uzvesties un kljuusi pieaudzis.

  Neatbildeeji uz jautaajumu – par cik samazinaajaas abortu skaits peec tava komentaara 14:01? Baidies no atbildes, anoniimais brasuli? Tad es pats atbildeesu, ne par vienu. Naida runa un aizliegumi probleemu nerisina, ne abortu, ne citas

 • kritikjis » neziniitim 14:38 18.11.2010 14:41

  Pareizi, kas taas taadas acteku rituaalaas upureesanas un golodomors ar kanibaalismu? Tas jau nav piemineesanas veerts.

  Starp citu, vai zinaaji, ka aborti bija PSRS? Nezinaaji? Audz liels, veel daudz ko uzzinaasi.

 • kritikjis » neziniitim 14:38 18.11.2010 14:42

  Bet tagad bez tuksvaardiibas, konkreeti: kas jaadara, lai iestaatos taa gaisaa naakotne?

  Atbildes uz so jautaajumu, protams, nebuus – vai arii tiks atbildeets ar lamaam un saukaasanos.

 • Imagine no Latvians 18.11.2010 14:44

  Liberastija ir Zelta Miljarda ierocis. Lai samazinātu cilvēku skaitu līdz šim miljardam.

  Imagine there’s no Heaven
  It’s easy if you try
  No hell below us
  Above us only sky
  Imagine all the people
  Living for today

  Imagine there’s no countries
  It isn’t hard to do
  Nothing to kill or die for
  And no religion too
  Imagine all the people
  Living life in peace

  You may say that I’m a dreamer
  But I’m not the only one
  I hope someday you’ll join us
  And the world will be as one

  Imagine no possessions
  I wonder if you can
  No need for greed or hunger
  A brotherhood of man
  Imagine all the people
  Sharing all the world

  You may say that I’m a dreamer
  But I’m not the only one
  I hope someday you’ll join us
  And the world will live as one

 • kritikjis 18.11.2010 14:47

  Kaa jau bija gaidaams, biedrs spamotaajs nosimuleeja kurlumu un steidziigi maina teemu. Taatad tev nav atbildes kaa samazinaat abortu skaitu un ienaaci te tiki pabljaustiities? Taa buutu uzreiz teicis

 • kritikjis 18.11.2010 14:49

  Ja nebuutu valstu, kaa sapnjo Lenons (piedosim vinjam, leetticiigajam rietumu pseidointelektuaalim) tad iemeslu konfliktiem nemaz nebuutu mazaak. Arii futbola liidzjuteeji var kauties uz dziiviibu un naavi. Vienas tenisistes liidzjuteejs var uzbrukt citai tenisistei. Demagogi, ks deklaree “cienju pret cilveeka dziiviibu” var slepkavot aarstus. utt.

 • kritikjis » uzjautrinaas 18.11.2010 14:50

  Es gribeetu gan iedomaaties Lenonu bez iipasumiem, bez neviena pensa kabataa, kaa vinsh nopliisis un basaam kaajaam bez maksas dziedaatu uz ielas 😀

 • to kritikjis » 14:18 14:39 18.11.2010 14:53

  – par cik samazinaajaas abortu skaits peec tava komentaara
  ========================
  Dienas.lv auditorijas ietvaros jau ne.
  Bet, ja ik dienas tas tiktu atgādināts ļaudīm, tad par to domātu un rezultāti neizpaliktu.

  Cik daudz abortu nenotiek vienkārši nezināšanas, ka tā ir slepkavība, dēļ!
  Jaunrunā slepkavību nesauc par slepkavību, bet gan par grūtniecības pārtraukšanu.

 • kritikjis 18.11.2010 14:54

  Holy roller
  Practise what you preach!

  latviski tas buutu:

  Svetais liekuli
  Pats dari to, ko citiem sludini!

 • kritikjis » anoniimikjim 18.11.2010 14:57

  Taatad tu ceri samazinaat abortu skaitu staigaajot katram no muguras un atkaartojot “taa ir slepkaviiba!” Bet kas tu taads esi? Likumdeveejs? Tu esi vienkaarsi cilveeks no ielas un tava agjitaacija nevienam neuzliek nekaadus pienaakumus.

  Un ja nu tomeer cilveeki turpina neklausiit agjitaacijai, ko tad? Nu neklausa un neklausa; ko iesaaksi?

 • kritikjis » anoniimikjim 18.11.2010 14:59

  Un kaadas alternatiivas biedri agjitatori iesaka? Gjimenes plaanosanu un drosu sex nedriikst, jo taa pec juuseejo domaam arii ir tautas izniicinaasana. Lincot sievietes? Tas ir talibaanisms, un sieviete tacu var aizbraukt uz citu valsti – esam tacu Sengenas zonaa. Kaadas veel iespeejas?

 • kritikjis 18.11.2010 15:03

  Taapat buus interesanti paskatiities, kas buus ar saiteem pie komentaara 14:36. Parasti visas saites tiek dzeestas, bet sis autors varbuut buus vienliidziigaaks par citiem – jau sen ir ieveerots, ka Diena noteikumus lieto selektiivi un dazi driikst to, ko citiem aizliedz.

 • kritikjis » spiitniekam 18.11.2010 15:05

  Arii PSRS vecrunaa abortu sauca par gruutnieciibas paartrauksanu, bet tas jau netraucee striideeties pretii un citeet Orvelu, un nekas, ka neesi vinju sapratis.

  Slepkaviiba ir dzimusa cilveeka – ieskaitot tikko dzimusus beernus – nogalinaasana. Tas ir peec likuma; bet demokraatijaa jau driikst sacereet katrs savus likumus un striideeties, ka tie ir visiem obligaati.

 • to kritikjis » uzjautrinaas 1 18.11.2010 15:09

  Es gribeetu gan iedomaaties Lenonu bez iipasumiem, bez neviena pensa kabataa, kaa vinsh nopliisis un basaam kaajaam bez maksas dziedaatu uz ielas 😀
  ======================
  es nezinu kas tu tāds esi, bet par šo lieku tev plusu.

 • haha 18.11.2010 15:17

  Slepkaviiba ir dzimusa cilveeka – ieskaitot tikko dzimusus beernus – nogalinaasana. Tas ir peec likuma;
  ==========================
  Likumi var būt arī noziedzīgi.
  Pretoties tādiem ir morāls pienākums.

 • … 18.11.2010 15:41

  Ikviena cilveka dzīvība sākas viņa ienemšanas brīdī, saplūstot viņa vecāku dzimumšūnām (var teikt, ka cilvēka dzīvība rodas vecāku dzimumšūnu kodolu saplūšanas brīdī). Saplūšanas rezultātā izveidojusies cilvēka pirmā šūna – zigota (apaugļota olšūna) – ietver sevī visu cilvēka ģenētisko informāciju, kas nosaka cilveka dzimumu, viņa acu, matu un ādas krāsu, un visas viņa iedzimtās ipašības. Jau vienas šūnas lielumā katrs cilvēks ir viņš pats, visā savā vienreizīgumā un neatkārtojamībā. Kristieši teiktu arī – radīts pēc Dieva attēla un līdzības. Katrs no mums savas dzīvības sākuma posmā ir bijis tikai vienas šūnas lielumā.
  1.-4. diena
  Jau uzreiz pec apauglošanas, krietnu laiku vēl pirms implantācijas (ieligzdošanās dzemdē), sākas bērna augšanas – šūnu dalīšanās process. Pirms implantācijas bērns savā attīstībā iziet t.s. morulas un blastocistas posmus.
  5.-9. diena

  Implantācija dzemdē (piestiprināšanās endometrijam – dzemdes sieniņai). Blastocistai, kas implantējas, ir jau aptuveni 256 šūnas. No 45 šūnu dalīšanās paaudzēm, kas notiek cilvēka augšanas laikā, jau ir notikušas 8 šūnu dalīšanās paaudzes (kārtas). Nav pareizi apgalvot, ka implantējas “apaugļota olšūna” – šajā vecumā bērns ir jau būtiski “lielāks”.
  14. diena
  Augošais bērns izdala hormonus, kuri pārtrauc mātes menstruālo ciklu. Parādas pirmās lidz galam noformējušās bērna smadzeņu šūnas.

  3 nedēļas
  Bērnam, kas ir tikai 2,5 mm garš, jau ir acu, muguras smadzeņu, nervu sistēmas, plaušu un kuņģa aizmetņi.
  Starp 18. un 25. dienu
  Sāk pukstēt bērna sirds. (The Facts of Life: 24.diena). Šajā brīdī mātei parasti vēl nav aizdomas par to, ka viņa ir stāvoklī.

 • kritikjis » neziniitim 15:17 18.11.2010 15:41

  Bet kas tu taads esi, lai noteiktu visai sabiedriibai, kas ir noziedziigi un kas nee? Un kas buus, ja katrs no diviem miljoniem saaks pats peec sava praata rakstiit likumus un spriest tiesu?

  Kaut gan ne nu tu spriediisi, nekaa. Ja jau atbildeet uz jautaajumiem anoniimaa diskusijaa nevari, tad tiesaataajs no tevis, pats saproti…

  Atgriezoties pie teemas. Taatad “naacijas glaabeeji” nezina kaa buutu jaasamazina abortu skaits un tikai pabljaut atnaakusi.

 • Briesmīgais aborta noziegums 18.11.2010 15:43

  Aborts ir tīša un apzināta cilvēciskas būtnes, kas atrodas savas eksistences sākuma fāzē, slepkavība, neatkarīgi no pielietotajiem līdzekļiem.

  Cilvēka dzīvības neaizskaramība ir ētikas princips, kuru sabiedrībai ir jārespektē, lai tā būtu civilizēta, lai tajā katrs varētu dzīvot viņa cieņai atbilstošu dzīvi. Dzīvības neaizskaramība un svētums ir paša Dieva likumā – desmit baušļu centrā: “Tev nebūs nokaut!” (Izc 34:28).

  Cilvēka dzīvības iznicināšana ir pretrunā ar cilvēka cieņu, viņa sirdsapziņu un sabiedribas labklājību. Nav nekādu šaubu par to, ka katra cilvēka dzīvība visā tās vienreizīgumā sākas uzreiz no cilvēka ienemšanas brīža mātes miesās, tādēļ ikviens aborts – jau ieņemta bērna iznīcināšana, neatkarīgi no bērna vecuma – vai tas būtu dažas nedēļas, vai stundas vai minūtes, kas ir pagājušas no bērna ienemšanas brīža, – ir noziegums pret bērna dzīvību. Šis ir īpaši smags noziegums, jo ir izslēdzoša pretruna ar bērna pašām pirmajām un neaizskaramajām tiesībām uz dzīvību. Katrs aborts, tāpat kā katra pamudināšana uz abortu, vai palīdzība aborta veikšanā, ir tiešs Dieva baušla “Tev nebūs nokaut!” pārkāpums.

  Abortā tiek nogalināts bērns, kas nevienam nav izdarījis neko sliktu, un ir tik mazs un vājš, ka nekādā veidā nespēej sevi aizstāvēt. Mātes klēpis ir viņa vienīgais patvērums, viņa visdrošākā dzīves vieta – tieši zem mātes sirds, un ko tad, ja šī visdrošākā un vismīļākā vieta kļūst viņam par nāves vietu, tā arī saules gaismu neieraudzījušam?

 • >>>kritikjis » nezin 18.11.2010 15:45

  Bet kas tu taads esi, lai noteiktu visai sabiedriibai, kas ir noziedziigi un kas nee?
  ==============================
  slepkavas un slepkavošanas atbalstītāji jau nu gan tie nebūs, kas to noteiks.

 • >>>kritikjis » nezin 18.11.2010 15:48

  Taatad “naacijas glaabeeji” nezina kaa buutu jaasamazina abortu skaits
  ===================================
  Vispirms abortu aizstāvjus būtu jāsauc pie atbildības par aicinājumu uz genocīdu, tādējādi tos apklusinot.

 • Vai tas ir normāli 18.11.2010 15:55

  ka par kaķa nogalināšanu var dabūt cietumu, bet par cilvēka nogalināšanu – nekas.

  Cilvēka dzīvība zemāk vērtēta par kaķa dzīvību.
  Liberastiskās sabiedrības realitāte.

 • kritikjis » mulkjim 15:45 18.11.2010 15:56

  nesaprati kas ir slepkaviiba vai mazo gadinju deelj lasiit nemaaki?

 • kritikjis » apklusinaataajam 15:48 18.11.2010 15:58

  Paslaik pie atbildiibas vareetu saukt tikai tevi pasu, par kuudiisanu uz nekaartiibaam, vardarbiibu un totalitaara reziima ieviesanu. Pakontrolee savus tekstinjus, varoni.

 • kritikjis » spamotaajam 15:56 18.11.2010 16:00

  Par cilveeka nogalinaasanu var piespriest liidz pat muuza ieslodziijumam.

  Realitaate ir taada, ka tu esi vai nu mulkjis vai melis vai naida apdullinaats.

 • kritikjis » briesmiigajam biedeetaajam 15: 18.11.2010 16:02

  Jau noskaidrojaam, ka ar spamosanu te nebuus liidzeets – no spamosanas, moralizeesanas un draudeesanas abortu skaits nesamazinaas. Citu risinaajumu tev nav un tu pats to atzini, nosimuleedams kurlumu kad tev jautaaja. Taatad tava spamosana ir destruktiiva:

 • kritikjis » briesmiigajam biedeetaajam 15: 18.11.2010 17:13

  Pirmkaart, religiskie teksti nav saistosi muusdienu sabiedriibai, kura dziivo peec likumdeveeja izdotiem likumiem. Otrkaart, ja jau eksistee taads bauslis “tev nebuus nokaut”, tad pirmais taa paarkaapeejs ir pats kristiesu dievs, kurs izniicinaajis vismaz divas pilseetas un apsliicinaajis gandriiz visu cilveeci. Senos ebrejus liksu mieraa, vinji karoja tiesi taapat kaa romiesi, asiiriesi un citas tolaiku tautas, ne labaak un ne sliktaak.

  Agresiiva bljaustiisanaas, melosana, demagogija arii ir pretrunaa ar cilveeka cienju. Taapeec, pirms mesties glaabt paareejo pasauli, vispirms izglaabiet pasi sevi.

 • Berziņš 18.11.2010 17:22

  Pirmkaart, religiskie teksti nav saistosi muusdienu sabiedriibai, kura dziivo peec likumdeveeja izdotiem likumiem

  Cienits kungs, peec likumdeveeja izdotiem likumiem 20. gadsimtā tika nogalināti 100Milj. cilvēku.
  Neabsolutizējiet tos!

 • kritikjis 18.11.2010 17:41

  Necieniits biedri, kurs rietumu likumdeveejs ir dariijis taadus briesmu darbus? Ja neviens, tad laikam samelojis busi?

  Cekista rezolucija “nosaut taapeec ka nosaut” vai esesiesa “nogaazeet par to ka ebrejs” nav par likumu uzskataama; gan cekistus, gan esesiesus pasus sauc pie atbildiibas peec likuma.

 • Berziņš 18.11.2010 18:02

  rezolucija nav par likumu uzskataama

  Cienits kungs, jūs nonākat pretrunā ar sevi, jo tas viss notika likuma ietvaros, patvaļīgi taču to lielākoties neviens nedarīja.

 • kritikjis 18.11.2010 18:14

  Dariija, un kaa veel! Par ko sarkanie nosaava Nikolaju Otro? Tiesa bija? Bet spriedums? Par ko nosaava Nikolaja Otraa gjimeni? Bet sieviesu bataljonu veidotaaju Mariju Bockarjovu? Par ko apsuudzeeja kapteini Scastniju? Kaapeec liecinieks trockis atradaas tiesnesu istabaa, kad taisiija spriedumu Scastnijam? Kurs likums to paredz? Vai Stalina konsituucija paredzeeja spiidzinaasanu, ko lietoja pret apsuudzeetajiem visinska paraugpraavaas?

  Un peec kaada likuma notika 1938. gada Kristaala nakts? Vai tad Vaacijaa bija likums par skatlogu sisanu?

 • kritikjis 18.11.2010 18:24

  1940. gadaa triis tipi panjirgaajaas par ebreu geto iemiitniekiem mazpilseetinjaa (geto sastaaveeja no vienas maajas). Toreiz ebreji veel vareeja suudzeeties, un pat vaacu tiesa bija spiesta atziit triis saveejos par vainiigiem (sods gan bija tiiri simbolisks, 20 reihsmarkas). Un kaapeec vaaciesi ljoti maz cuukojaas pasi savaa teritorijaa? Vai ne taapeec, ka pasi apzinaajaas, ka riikojas nelikumiigi? Kaapeec sodien revizionisti (gan nacistu, gan komunistu) neatrod neko labaaku kaa melot, ka noziegumu nav bijis?

 • Berziņš 19.11.2010 00:01

  Vai Stalina konsituucija paredzeeja spiidzinaasanu, ko lietoja pret apsuudzeetajiem Visinska paraugpraavaas?
  ============
  momentā nosaukt konkrēto dokumentu, kas to pieļāva, nevarēšu, bet noteikti zinu, ka tāds bija, esmu to dekrētu pat lasījis.

  Formalitātes jau tika ievērotas un pat 20 reichmarkas nozīmē foramalitātes, kaut būtība pavisam cita.

  Mums, cik noprotu, interesē būtība, nevis teksts, uz papīra uzrakstītais.

 • kritikjis » Berziņš 19.11.2010 01:18

  Pameklee gan, kursh LIKUMS pieljaava spiidzinaasanas un kad atradiisi, pasaki. Taapat neaizmirsti uzraadiit tiesas spriedumu, uz kura pamata nosaava Nikolaju Otro un vinja gjimeni. Neaizmirsti arii “Likumu par skatlogu sisanu” 1938. gada Vaacijaa. Bet ja neko taadu neatradiis, buus jaatziist ka komunistu un nacistu reziimi darbojaas nelikumiigi.

 • Berziņš 19.11.2010 05:32

  Lūdzu, te viens. Ir vēl daudzi citi.

  ШИФРОМ ЦК ВКП(б)
  СЕКРЕТАРЯМ ОБКОМОВ, КРАЙКОМОВ, ЦК НАЦКОМПАРТИЙ,
  НАРКОМАМ ВНУТРЕННИХ ДЕЛ, НАЧАЛЬНИКАМ УНКВД.

  ЦК ВКП стало известно, что секретари обкомов-крайкомов, проверяя работников УНКВД, ставят им в вину применение физического воздействия к арестованным, как нечто преступное. ЦК ВКП разъясняет, что применение физического воздействия в практике НКВД было допущено с 1937 года с разрешения ЦК ВКП. При этом было указано, что физическое воздействие допускается, как исключение, и притом в отношении лишь таких явных врагов народа, которые, используя гуманный метод допроса, нагло отказываются выдать заговорщиков, месяцами не дают показаний, стараются затормозить разоблачение оставшихся на воле заговорщиков, – следовательно, продолжают борьбу с Советской властью также и в тюрьме. Опыт показывает, что такая установка дала свои результаты, намного ускорив дело разоблачения врагов народа. Правда, впоследствии на практике метод физического воздействия был загажен мерзавцами Заковским, Литвиным, Успенским и другими, ибо они превратили его из исключения в правило и стали применять его к случайно арестованным честным людям, за что они понесли должную кару. Но этим нисколько не опорочивается сам метод, поскольку он правильно применяется на практике. Известно, что все буржуазные разведки применяют физическое воздействие в отношении представителей социалистического пролетариата, притом применяют его в самых безобразных формах. Спрашивается, почему социалистическая разведка должна быть более гуманной в отношении заядлых агентов буржуазии, заклятых врагов рабочего класса и колхозников. ЦК ВКП считает, что метод физического воздействия должен обязательно применяться и впредь, в виде исключения, в отношении явных и неразоружившихся врагов народа, как совершенно правильный и целесообразный метод. ЦК ВКП требует от секретарей обкомов, райкомов, ЦК нацкомпартий, чтобы они при проверке работников НКВД руководствовались настоящим объяснением.

  СЕКРЕТАРЬ ЦК ВКП(б) И.СТАЛИН

  10/I – 39 г.

 • | 19.11.2010 16:12

  Mazāk nelaimīgo, mazāk ciešanu. Ja sieviete gatava nokaut bērnu savā vēderā, kāda gan tā būs māte, ja piespiedīs dzemdēt. Kas tad notiks, ja pasaulē mazāk cilvēku b

 • indikopleiss 22.11.2010 10:48

  “Zelta miljardam” šitais stils nepatiks.

Advertisements
Categories: Uncategorized
 1. No comments yet.
 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: