Home > Uncategorized > Tolerances tirānija

Tolerances tirānija

14. decembris (2010)

The Tyranny of Tolerance. A Sitting Judge Breaks the Code of Silence to Expose the Liberal Judicial Assault.  Written by Robert H. Dierker, Jr

Daļu no grāmatas var lasīt (ar klikšķi uz grāmatas vāka attēla) šeit: http://www.amazon.com/Tyranny-Tolerance-Sitting-Silence-Judicia l/d p/0 307 339 19X #re ade r_0 307 339 19X

Pēc kāda nepatīkama gadījuma, kad “femifašistes” mēģināja tiesnesim Dierker atriebties par viņām nelabvēlīgo spriedumu kādā lietā par seksuālo uzmākšanos, tiesnesis nolēma, ka beidzot ir pienācis laiks atklāt  kā radikālie liberāļi  ļaunprātīgi izmanto tiesu varu. Viņš min daudzus gadījumus, kad liberāļi izmantojot savu ietekmi uz tiesām, pretdarbojas ASV Konstitūcijas principiem.

Viņš savā grāmatā Tolerances Tirānija pārkāpj tiesnešu “klusēšanas kodu”, kas jau sen attura tos atklāt kā radikālie liberāļi sabradā Konstitūciju un ved karu pret dabas likumiem, saprāta likumiem, un Dieva likumiem.

Pat tos, kuri nelolo ilūzijas par Amerikas tiesām, šokē tiesneša Dierker vēstījums par tiesnešiem, īpašām interešu grupām, pērkamiem politiķiem un citiem, kuri apgalvo, ka aizstāv iecietību, vienlīdzīgas tiesības un sociālo taisnīgumu, bet reāli iestājas par pavisam ko citu – par kaut ko līdzīgu totalitārismam.

Aprakstot ne tikai paša pieredzi, bet arī desmitiem citas tiesās nesen izskatītās lietās, grāmatā Tolerances Tirānija parādīts, kā tiesas palīdz ieviest Amerikas sabiedrībā bīstamās kreisā spārna aktīvistu programmas.

Daži no uzstādītiem jautājumiem:

• Kāpēc kristieši tiesās zaudē par labu homoseksuālistiem?

• Kāpēc lidmašīnu piloti  tiek tiesāti un nosūtīti uz īpašām apmācībām, ja tie iesaka pārbaudīt aizdomīga izskata cilvēkus no Tuvējiem Austrumiem?

• Kāpēc tiesnesis, kurš aizstāv Desmit baušļu principus, var zaudēt darbu?

• Kāpēc darba devējiem, studentiem, juristiem (un pat tiesnešiem!) tiek noteikti “runas kodi”, bet nepieklājība “mākslā” ir aizsargāta?

• Kāpēc miermīlīgus pretabortu protestētājus iesloga cietumā, kur ir viņu tiesības uz vārda brīvību?

• Kāpēc baltajiem un Āzijas rases studentiem liegta uzņemšana koledžās un universitātēs “daudzveidības” vārdā?

Tiesnesis Dierker kaismīgi atgādina amerikāņiem, kas ir likts uz spēles cīņā par tiesām: pati Konstitūcija, sekmīga cīņa pret terorismu, brīvība pielūgt Dievu, iespēja saglabāt ģimenes un laulības institūcijas, un vēl daudz kas cits.

Par laimi, tiesneša Dierker piemērs rāda, ka tomēr ir iespējams cīnīties pret radikālo liberāļu tolerances tirāniju. Atgūstot kontroli pār tiesām un atjaunojot juridiskos, morālos un reliģiskos Konstitūcijā iestrādātos principus, amerikāņi galu galā var atjaunot to, ko valsts dibinātāji novēlējuši saviem pēctečiem.


 • Juris 14.12.2010 01:23

  Liberālfašisms nogalina humāni, ar narkozi.

 • fakts 14.12.2010 02:09

  izlasīju ievadu un drusku no 1. nodaļas. Spēcīga grāmata!

 • Hrestomātiskais celtnieks 14.12.2010 10:47

  Jā, pedējā laikā nav nekā agresīvāka par tolerances sludinātājiem.

 • Velns 14.12.2010 11:53

  Labprāt palasītu šo grāmatu. Kopš 1945. gada Eiropas liberālie- sociālisti ir iznīcinājuši nacionālismu un konservatīvismu pārvēšot Eiropu īstā Gomorā. Ja pirms tam nacionālās vērtības bija cieņā, tad Hitlera vainas dēļ tās tika nospiestas. Radikālā liberālisma uzvara ir viens no šīs pasaules krīzes iemesliem.

 • Aldis 14.12.2010 13:38

  “Kāpēc kristieši tiesās zaudē par labu homoseksuālistiem?”

  Varbūt tāpēc, ka homoseksuālistiem ir taisnība?

 • precizējot » Velns 14.12.2010 14:26

  Kopš 1945. gada Eiropas liberālie- sociālisti ir iznīcinājuši nacionālismu un konservatīvismu pārvēšot Eiropu īstā Gomorā.
  =====================
  Tā pa īstam viņu triumfa gājiens sākās ar 1968. gadu.

 • indikopleiss » >aldis 14.12.2010 23:35

  Pret dabu iet neizdosies.

 • stoiķis » indikopleiss 14.12.2010 23:50

  Homoseksuālisms pastāv arī dabā, ja kas.

 • 88 » stoiķis 15.12.2010 01:01

  izkārnījumi arī pastāv dabā, ja kas.

 • stoiķis » 88 (HH?) 16.12.2010 00:45

  Un pret abām šīm lietām izstrādāta dabiska nepatika, kuras mērķi, abos gadījumos ir vienādi (tā stipri noreducējot). Taču dabiskie afekti nav pilnīgi, šad un tad ir tiem jāskatās pāri un jāpārvērtē, paturot prātā mērķi.

Advertisements
Categories: Uncategorized
 1. No comments yet.
 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: