Home > Uncategorized > Domu policija Lielbritānijā

Domu policija Lielbritānijā

Hal G. P. Colebatch raksta (The Australian, April 21, 2009) pārstāstījums.

Šķiet, ka Lielbritānija jau ir izveidojusies par moderno totalitāro valsti. Te nav koncentrācijas nometnes vai gulagi, bet ir domu policija ar bezprecedenta pilnvarām diktēt cilvēkiem domāšanas veidus, skaust ķecerības un piemērot bargus sodus nepaklausīgajiem.

Nikolajs Buharins apgalvoja, ka viens no boļševiku revolūcijas galvenajiem uzdevumiem ir “mainīt cilvēku psiholoģiju”. Lielbritānija nav boļševistiska, bet centieni, lai mainītu cilvēku psiholoģiju un izveidotu jaunu Homo britannicus, ir acīmredzami.

Tiek lobēta likumdošana, lai par politnekorektiem jokiem varētu piespriest sodu līdz septiņiem gadiem cietumā. Lordu Palāta mēģināja ieviest vārda brīvības amendmentu, bet tieslietu sekretārs Jack Straw to nepieļāva. Viņš arī bija tas, kas rosināja redefinēt angļu būtību, norādot uz “globālās impērijas bagāžu” un tās saistību ar “balto vīriešu rasismu un ksenofobiju“. Viņš apgalvoja, ka angļu “tieksme uz vardarbību” tikusi izmantota, lai pakļautu Īriju, Skotiju un Velsu, un ka  angļi kā rase esot “potenciāli ļoti agresīvi.”

Hal G. P. Colebatch ir savācis daudzus ziņojumus par gadījumiem, kad tikuši pielietoti drakoniski sodi par domu noziegumiem un noziegumiem pret politkorektumu tostarp bērnu arestēšana un kriminālvajāšana.

Kādā mītiņā žurnālists Robin Page teica: “Ja jūs esat melnādains, veģetārietis, patvēruma meklētājs, invalīds ar vienu kāju un lesbiete – kravas automašīnas vadītājs, es gribētu tādas pašas tiesības kā jums” Viņu tad arestēja, un viņš saņēma paziņojumu, ka, ja vēl ko līdzīgu izdarīs, tad pret viņu tiks uzsākta tiesvedība”. Viņam vajadzēja piecus gadus, lai atjaunotu neaptraipītu savu vārdu.

Robin Page vismaz bija pieaudzis cilvēks. Bet 2006.gada septembrī, 14 gadus vecā skolniece, Codie Stott jautāja skolotājai, vai viņa varētu mācīties kopā ar citu grupu, jo šajā grupā visi runāja tikai urdu valodā. Skolotājas pirmā reakcija bija kliedziens: “Tas ir rasisms, tev būs darīšanas ar policiju!” Nobijusies skolniece devās ārā nomierināties. Skolotāja ziņoja policijai un dažas dienas vēlāk meiteni arestēja un aizveda uz policijas iecirkni, kur viņu fotografēja un paņēma pirkstu nospiedumus. Viņa tika ieslodzīta kamerā uz trīsarpus stundām. Viņu pratināja pamatojoties uz aizdomām par sabiedriskās kārtības pārkāpumu, tomēr pēc tam atbrīvoja, neizvirzot apsūdzību. Bet skolai tika uzdots pētīt, kādus pasākumus veikt, nevis pret skolotāju, bet gan pret meiteni.

10 gadus vecs bērns tika apcietināts par to, ka rotaļlaukumā nosauca pakistaniešu izcelsmes vienaudzi par “Paki” un “bin Ladenu” pēc tam, kad tas viņu bija nosaucis par skunksu un teletubiju. Izmeklēšana un tiesa no nodokļu maksātāju kabatām paņēma vairākus tūkstošus. Zēns stresa dēļ pārtrauca apmeklēt skolu. Tiesnesis, vēlāk sacīja: “Vai mēs patiešām esam jau nonākuši stadijā, kad jāuzsāk kriminālvajāšana pret 10 gadus veciem zēniem politkorektuma dēļ, ja ir citi nopietni noziegumi, par kuriem policija nav uzsākusi kriminālvajāšanu. Tas ir nonsenss.”

Naida noziegumu policija ievadīja izmeklēšanu pret Bazil Brush, leļļu lapsu televīzijas bērnu raidījumā, kur bija izteikts joks par čigāniem. BBC piekrita, ka Brush ir rīkojies neatbilstoši un apsolīja policijai, ka epizode tiks izņemta.

Kādu bīskapu policija brīdināja, ka viņš nav darījis pietiekami daudz “daudzveidības” labā un tagad tā būs policijas funkcija. Kādai kristiešu veco ļaužu mītnei atņēma finansiālo atbalstu par to, ka atskaitē nebija norādīts, cik no tās iemītniekiem ir homoseksuāli. Tas tika uzskatīts par homofobijas izpausmi.

Musulmaņu vecāki iebilda pret to, ka bērniem dod grāmatas, kurās pozitīvi novērtētas viendzimuma laulības un adopcijas Vienā skolā pagājušajā gadā viņu vēlmes ievēroja. Taču šogad, gan musulmaņu, gan kristiešu vecākiem citā skolā par nepakļaušanos draudēja ar kriminālvajāšanu.

Ir bijuši neskaitāmi gadījumi, kad cilvēki, kas strādā skolās, slimnīcās un citās iestādēs, zaudē darbu savu reliģisko uzskatu dēļ. Tāpat kā senajos laikos Austrumvācijā, stukači noklausās privātās sarunas un paziņo iestādēm. Vienas medmāsas noziegums bija lūgt Dievu par pacientiem un to kādam stukačam bez ļauna nodoma pastāstīja cita medmāsa.

Sākumskolas administratore, Jennie Cain, kuras piecus gadus vecajai meitiņai bija aizlieguši skolā runāt par Jēzu, zaudēja darbu, kad viņas privātais e-pasts nonāca izglītības iestāžu rokās. Viņa savas draudzes locekļiem bija lūgusi atbalstu.

Lai iznīcinātu tradicionālās vērtības, var tikt izmantota arī drakoniska visatļautība. Piemēram, uz kāda Royal Navy karakuģa ir uzstādīta sātanistu kapela, lai to varētu lietot tie apkalpes locekļi, kas ir sātanisti. “Ko Nelsons būtu teicis?” ir britu laikrakstu klišeja par flotes skandāliem, bet šajā gadījumā tas šķiet pamatots jautājums. Ar sātanistu kulta piederumiem var tikt apgādāti arī ieslodzītie, ja kāds to pieprasa…

Jebkuru no šiem gadījumiem atsevišķi varētu uzskatīt kā aberāciju, bet kopā – un šeit ir pieminēta tikai niecīga daļa, tamlīdzīgas ziņas parādās gandrīz ik dienu – tie kopā veido diezgan skaidru priekšstatu par Lielbritāniju kā totalitāru valsti.

Hal G. P. Colebatch ir pazīstams Austrālijas žurnālists, dzejnieks, lektors, izdevējs un jurists. Viņa grāmatai Blair’s Britain pazīstamais britu izdevums The Spectator ir piešķīris gada labākās grāmatas nosaukumu.

P.S. Arī Latvija šodien – 20 gadus pēc neatkarības atjaunošanas – ir ne mazāk apdraudēta kā padomju laikos un būtībā mēs esam ceļā uz tādu pašu totalitāru iekārtu kā toreiz – tā uzskata Latvijas brīvības cīnītājs Jānis Rožkalns. J. Rožkalna viedoklis (audio)


 • Heh 14.12.2010 19:41

  Vot ,Britu pakaļas:)

 • Predicador 14.12.2010 19:45

  “Musulmaņu vecāki iebilda pret to, ka bērniem dod grāmatas, kurās pozitīvi novērtētas viendzimuma laulības un adopcijas”

  Ja pūķim ir vairākas galvas, tas var saskrieties pierēm pats ar sevi. 🙂

 • indikopleiss 14.12.2010 23:28

  Nu bilde, kā japāņu haika. Īsāk un skaidrāk nav iespējams.

 • pakausis 15.12.2010 15:31

  Jep.. tas viss jau arii mums naak ar joni virsuu.. bet cilveeki tik luur koru karus un laiku pa laikam uzklucee kaut ko valdiibai – pashi pat nenojauzdami kas patiesiibaa notiek ap vinjiem..

 • indikopleiss 15.12.2010 22:39

  Nikomeda dēļ esmu sācis te iegriezties. Labs.
  Uzklikšķini lapu ” transhumanism” angliski, krieviski (latviski nav). Viņi taisās jau gēnos ieoperēt
  “pareizu domāšanu.”

 • beidziet 16.12.2010 09:50

  Tas taču ir totalitārais lielkapitālisms jeb totalitārā globalizācija.

 • Atbildēt

  Vērtēt komentāru:

  1 balle 2 balles 3 balles 4 balles 5 balles

  Vērtējums: 0 Balsu skaits:0 x

  beidziet 16.12.2010 09:52

  Born in the USSR.

Advertisements
Categories: Uncategorized
 1. No comments yet.
 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: