Home > Uncategorized > Eiropa represēs blogerus, nevis teroristus

Eiropa represēs blogerus, nevis teroristus

http://www.diena.lv/blogi/eiropa-represes-blogerus-nevis-teroristus-738421

16. jūnijs (2010)

Eiropa ievieš drakoniskus pasākumus, lai kontrolētu internetā tā saucamo “rasismu”, bet tajā pat laikā Eiropas Parlaments nolemj noraidīt amerikāņu lūgumu piekļūt serveriem ar starptautiskiem banku datiem, kuri attiecas uz teroristu organizācijām.

Francijas starpministriju komiteja rasisma un antisemītisma lietās (Inter-ministerial Committee on Racism and Anti-Semitism) sprieda par pasākumiem, lai aizliegtu tās Interneta vietnes, kuras valsts morālisti uzskata par “rasistiskām”. Francija rīkojas saskaņā ar Eiropas Parlamenta rezolūcijām, kas aicina Eiropas Savienības dalībvalstis “cīnīties pret rasismu un ksenofobiju.” Francijas iestādes tagad izstrādā “rīcības plānu valsts un starptautiskā mērogā, mobilizējot valsts iestādes, Interneta operatorus un īpašu interešu grupas”, lai cīnītos pret “rasistiskiem komentāriem un izteicieniem Internetā.”

Ziņojumā, kas iesniegts Francijas valdībai 21 janvārī, ieteikts Interneta izsekošanas iestādei OCLCTIC (Central Office for the Fight against Crime in the Information Technology and Communications Sectors) aktivizēt savu darbību.

Ziņojumā atzīts, ka daži franču blogeri lieto ārvalstu serverus. Ziņojumā atzīmēts, ka “lai izvairītos no atbildības, tie izmanto starptautisko dimensiju internetā un atšķirības tiesību aktos un kultūrās”

Tāpēc Francijas un ASV valsts iestādēm jāizstrādā plāns, lai apkarotu Internetā rasismu. Šajā plānā jāparedz arī “līdzdalība dažādām NVO, kas iesaistītas cīņā pret rasismu” Jo cīņā pret “rasismu” pilsonisko brīvību un privātuma aizsardzības apsvērumiem ir tikai sekundāra nozīme.

Vienu no šīm NVO sauc par “Kustību pret rasismu un par tautu draudzību” (franču akronīms MRAP), tā uzrauga “rasismu” Francijā. MRAP publicēja 154 lappušu garu ziņojumu, uzskaitot vairāk nekā 2000 vietnes (ieskaitot 1000 blogus), ko uzskata par “rasistiskām”, “racialistiskām”, “etno-diferenciālistiskām”, “ekstremtiesiskām”, “antisemītiskām”, “homofobijas” utt.

Kaut arī Eiropa cer, ka Amerika varētu atbalstīt cīņu pret “rasistiskām” vietnēm un blogiem, tā nevēlas tai palīdzēt cīņā pret terorismu. Atsaucoties uz pilsonisko brīvību un privātās dzīves neaizkaramības aspektu, tā liedz ASV piekļuvi finanšu informācijai no SWIFT (the Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication), kura galvenā mītne atrodas Briselē, un kas apstrādā starpbanku datus. SWIFT ik dienas procesē miljoniem darījumu starp bankām un citām finanšu institūcijām visā pasaulē. Tai pieder dati par aptuveni 8.000 bankām 200 valstīs.

11. februārī Eiropas Parlaments noraidīja vienošanos starp Eiropas Komisiju un ASV valdību nodrošināt, ka Vašingtonā būtu pieejami SWIFT dati, neraugoties uz to, ka teroristu grupējumu finansējumu izsekošana ir palīdzējusi novērst daudzus terora aktus visā pasaulē. Noraidīja tāpēc, ka vienošanās “pārkāptu pamatprincipus privātuma un datu aizsardzībā.” “Vērienīgas garantijas privātuma aizsardzībai”, šķiet, attiecas tikai uz Rietumu ienaidniekiem, nevis uz pašas Eiropas Savienības pilsoņu tiesībām izteikt savu viedokli savos blogos.

No vienas puses, Eiropas Parlaments piespiež ES dalībvalstis ierobežot savu pilsoņu vārda brīvību, no otras puses, tas aizsargā teroristu “privātās dzīves tiesības”.

Pēc Paul Belien raksta  The Brussels Journal.

P.S. Iesakām ielūkoties MRAP ziņojumā. Orveliska gaisotne garantēta.http://www.mrap.fr/campagne s/RacismeInternet/rapport-MRAP2009.pdf


 • anonīmais šakālis 16.06.2010 09:29

  Rokas nost no vārda brīvības!

 • antirasists 16.06.2010 09:33

  Vaarda briiviiba nav visatljautiiba naida kurinaataajiem uz paareejaas sabiedriibas reekjina. Tava briiviiba, anoniimais, beidzas tur, kur saakas citu briiviiba. Tu tacu neesi briiviibu privatizeejis, taa ir visiem.

 • ! 16.06.2010 09:43

  Piekrītu par Orvelisko gaisotni.

  Apskatījos, ko tad franču iestādes (kuras vakar aizliedza galvassegas, bet rīt aizliegs blogus) uzskata par draudiem. Izrādās, tas skar diskusijas, kurās meklē atbildes uz neizzinātiem vai noklusētiem starpkaru un 2. pasaules kara jautājumiem un puspatiesībām.

  Šādi turpinot, līdzigu sarakstu var sastādīt arī Krievija, piemēram, attiecībā uz Youtube materiāliem, kuros parāda, kā tapa padomju fotodokumentālisms, piemēram, marodieru salaupīto pulksteņu retušēšana fotogrāfijās u. tml.

 • ! » antirasists 16.06.2010 09:45

  Ja Jūsu tonis būtu par gramu pieklājīgāks, ne uzbrūkošs un bez nevajadzigas tuināšanas, varētu uzklausīt Jūsu argumentus. Bet tas tāds nav, tas ir apsūdzošs un aizskarošs.

  Ieskaite nav nokārtota.

 • antirasists » ! 16.06.2010 09:51

  Ja kaads paaugstinaatas agresivitaates un neiecietiibas deelj nav speejiigs klausiities citu uzskatus un atbildeet peec buutiibas, neklausies un neatbildi. Neko nepateikt ir labaak nekaa paargudri vaavuljot vai agresiivi bljaut.

  Taa kaa Francija ir briiva valsts, kur religijai nav teiksanas paar laiciigo sabiedriibu, tad jebkuri religijas (vienalga kuras, soreiz islama) uzspiesti noteikumi ir pretrunaa ar konstituuciju un taatad nelikumiigi.

  Un veel – bargais pasniedzeeja kungs pirms ieskaisu pienjemsanas vareeja noskaidrot atskjiriibu starp “blogu aizliegsanu vispaar” un “rasistiska satura blogu aizliegsanu”. Starp citu, agresiivaa lielkrievu sovinisma ideologijas neseeju trakosana Dienas portaalaa arii ir visatljautiibas, nevis briiviibas izpausme; visatljautiiba vienam uz paareejaas sabiedriibas reekjina.

 • Aleksis 16.06.2010 09:57

  Internets nu reiz ir tā iekārtots, ka darbojas pāri valstu robežām. ASV ir ļoti plašas vārda brīvības garantijas – tur ir spēkā t.s. Pirmais Konstitūcijas papildpants (First Amendment). Tajā teikts sekojošais: “Congress shall make no law respecting an establishment of religion, or prohibiting the free exercise thereof; or abridging the freedom of speech, or of the press; or the right of the people peaceably to assemble, and to petition the Government for a redress of grievances.” (T.i. ASV Kongress nedrīkst pieņemt nevienu likumu, kurš iedibina oficiālu reliģiju vai liedz brīvu sekošanu kādai reliģijai, ierobežo vārda vai preses brīvību, vai tiesības miermīlīgi pulcēties, vai liegtu rakstīt petīcijas Valdībai, lai izlabotu netaisnības).

  Cita starpā tas nozīmē to, ka par dažādu nepareizu uzskatu paušanu – par “homofobiju”, “rasismu”, “holokausta noliegšanu” amerikāņus var notiesāt vienīgi tad, ja apsūdzētājs var pierādīt, ka šie izteikumi rada tiešus draudus konkrētiem cilvēkiem. Abstrakti pausts naids netiek sodīts.

  Protams, Francija arī ir suverēna valsts un var ieviest citādākus likumus – piemēram neļaut noliegt armēņu genocīdu pēc 1.pasaules kara (sk. Guardian “French MPs pass Armenian genocide bill”, Thursday 12 October 2006). Savukārt Turcijā ir pilnīgi pretējs likums – un tur šo vēstures epizodi nekādā ziņā nedrīkst saukt par genocīdu. Viegli iedomāties, ka Turcijas oficiāls pārstāvis Francijā var viegli nonākt kļūmīgā situācijā – saki ko sacīdams, vienalga būsi pārkāpis kādas valsts likumu.

  Ja nu gribas ierobežot vārda brīvību Internetā (aizliegt saviem pilsoņiem lasīt to, kas amerikāņiem ir atļauts), tad Francijai nekas cits neatliek kā sekot Ķīnas paraugam – izveidot satura filtrus uz Francijas robežas un aizliegt piekļuvi minētajām vietnēm. Vai arī izspiegot šo vietņu apmeklētājus – un sūtīt viņiem uz mājām žandarmus. Jo nekad nebūs tā, ka visā pasaulē vārda brīvības aizliegumi būs vieni un tie paši.

 • antirasists 16.06.2010 09:58

  Gribeetos zinaat, kaadi tad ir sie “neizzinaatie jautaajumi” otrajaa pasaules karaa. PSRS kritika Latvijaa ir lasaama jau 22 gadus, briivajaa pasaulee jau no kara laikiem. Kaarteejo reizi kaadam revizionisms nedod mieru?

 • labrīt 16.06.2010 10:10

  šorīt “galvas dakteris” pamodies kā antirasists.

 • antirasists » Aleksis 16.06.2010 10:16

  Nevis vaarda briiviibu, bet patvalju. Naida kurinaasana nav pasleepjama aiz vaarda briiviibas, pat ja ne pret vienu konkreeti neveersas. Starp citu, nacisti arii neveersaas pret atseviskjiem cilveekiem, bet pret veselaam tautaam. Vanzee protokolaa nav nosaukts neviens vaards, “tikai” kopeejais ebreju skaits.

  Katram ir tiesiibas uz saviem uzskatiem, bet ne uz saviem faktiem. Tajaa pasaa ASV bijusais koncentraacijas nometnes ieslodziitais uzvareeja prqaavu pret revizionistiem jautaajumaa, vai ir bijusas gaazes kameras. Tiesnesis izskatiija lietu ljoti aatri – konstateeja, ka gaazes kameru pastaaveesana ir atziits fakts un taatad noliedzeeji ir praavu zaudeejusi.

  Un veel. Katrs lietotaajs, registreejoties tai vai citaa resursaa, apnjemas nerakstiit “neko apvainojosu, aizskarosu utt. utt.” un ja vins to dara, uzreiz seko moderatora sankcijas. ASV interneta lietosanas noteikumi nav tuksa formalitaate, bet darbojas.

 • Kalvis » tvaika ielas sanitāram 16.06.2010 10:17

  >>> Kaarteejo reizi kaadam revizionisms nedod mieru?
  =============
  Cīņa pret “revizionismu” ir tipisks padomju cenzūras sauklis. Brīvā pasaulē ikviena dogma var tikt apstrīdēta un “revidēta”. Vārda brīvība nenozīmē teikt tikai tādas lietas, kurām vairums piekrīt un kas ir vispāratzītas.

  Kā rakstīja vācu revolucionāre Roza Luksemburga: “Freiheit nur für die Anhänger der Regierung, nur für Mitglieder einer Partei – mögen sie noch so zahlreich sein – ist keine Freiheit. Freiheit ist immer Freiheit der Andersdenkenden.” (Brīvība tikai priekš valdības piekritējiem, tikai priekš vienas partijas biedriem – lai viņi būtu vai cik daudzskaitlīgi – tā nav nekāda brīvība. Brīvība vienmēr nozīmē brīvību citādi domājošajiem.)

 • antirasists 16.06.2010 10:18

  Un veel – abstraktaa vaarda briiviiba vienmeer ir liekuliiga. Piemeeram, Latvijaa paarprastas tolerances deelj tiek dota zaljaa gaisma lielkrievu sovinismam, bet latviesu radikaalisma izpausmes tiek kontroleetas daudz stingraak. Vai arii homofobijas propaganda – vajadzeeja notikt reaaliem uzbrukumiem konkreetaam personaam, lai sabiedriiba beidzot apjeegtu, ar ko tai dariisana. Taadas taas lietinjas, teoreetiskaas briiviibas aizstaavji.

 • antirasista k-gam 16.06.2010 10:20

  Jūs rakstāt: nav visatljautiiba naida kurinaataajiem. Kā ar ebreju naidu pret nacistiem?
  Kā ar naidu pret tiem, kas gatavojas jūs iznīcināt? Jūs tāds gudrs liekaties, lūdzu atbildiet.

 • antirasists » Kalvis 16.06.2010 10:22

  Padomju Savieniibaa nekad nebija ciinjas pret revizionismu.

  Pieraadiitus faktus nevar apstriideet pat briivajaa pasaulee, jo nav divu paraleelu otraa pasaules kara vesturu ar dazaadiem faktiem. Bet spiitiiga faktu noliegsana nav “citaadas domas”.

  Liekule luksemburga, protams, runaaja par savu vaarda briiviibu. Arii celoveks zina, ka vinjam ir aarda briiviiba, tikai neatziist so briiviibu citiem.

 • Kalvis » tvaika ielas sanitāram 16.06.2010 10:23

  >>> ASV interneta lietosanas noteikumi nav tuksa formalitaate, bet darbojas.
  ================
  Ļoti jauki – lai darbojas. ASV darbojas arī tas pats franču “antirasistu” nosodītais forums Stormfront. To izveidojis Alabamā dzīvojošs bijušais kukluksklana vadītājs jeb “Grand Wizard” – Don Black. Viņš nekur neslēpjas – par to var izlasīt Vikipēdijā.

  Amerikāņi ievēro visus savus likumus un dzīvo laimīgi :))

 • antirasists » demagogam 10:20 16.06.2010 10:27

  Nacistu kara noziedznieki tika tiesaati un sodiiti, taa ka viss ir peec likuma. Muusdienu Izraeelai ir visas vajadziigaas struktuuras, no brunjotajiem speekiem liidz antiterorisma vieniibaam, kas veersas pret naidiigaam valstiim un teroristiem. Taa ka “viltiigais” jautaajums nav viltiigs un nav pat gudrs.

  Tikai PSRS nacisma nosodiijums paargaaja nacionaalaa naida kurinaasanaa pret vaaciesiem, baltiesiem un citiem. Stalina laikaa sii naida kurinaasana bija atklaata un sasniedza taadus apmeerus, ka vaacu propagandisti uz Iljas Erenburga naida izvirdumiem vareeja atbildeet ar vienu teikumu: “Bet neviens sapraatiigs cilveeks tacu neticees taadiem apgalvojumiem!”

 • antirasists » Kalvis 16.06.2010 10:29

  Tiesi otraadi, antiamerikaanisma piilaars Maikls Muurs ir sausmiigi nelaimiigs un nepaartraukti suudzas par “cenzuuru”, lai gan vinja “darbus” legaali paardod gan Amerikaa, gan Eiropaa. Arii rasisti ir sausmiigi nelaimiigi par muusdienu Ameriku un nepaartraukti suudzas, liidziigi kaa “krievvalodiigie nabaga apspiestie” par Latviju.

 • anonīmais šakālis » antirasists 16.06.2010 11:23

  Man ir tiesības izteikt savu viedokli. Man nav tiesību izplatīt apzināti nepatiesus apgalvojumus, kas varētu kādu aizskart vai nodarīt kādu kaitējumu. Te ir robeža. Bet noteikt likumā, ka šaubīties par holokaustu, armēņu genocīdu, vēstures pārrakstīšanu, rasissmu, homofobiju, padomju varas noziegumiem, utt nedrīkst, ir klajš uzbrukums vārda brīvībai.

 • bums » antirasists 16.06.2010 11:33

  Katram ir tiesiibas uz saviem uzskatiem, bet ne uz saviem faktiem.
  ————————————————— ———————————
  Šī ir mēneša “pērle”. Turcijā 2005.gadā tika notiesāts žurnālists (pēc Turcijas kriminālkodeks 301.panta)par to ka rakstīja , ka1990-os gados Turcijas armija ir nopostījusi ap 3000 kurdu ciemus valsts austrumos. Tajā pašā gadā notiesāts žurnālists A.Ozers par “turciskuma apvainošanu”, kas izpaudās kā rakstīšana par armēņu genocīdu 20.gs. sākumā. Redzi, kā ir NATO dalībvalstī Turcijā, vieniem tie ir fakti, otriem krimināli sodāms pārkāpums.
  Varbūt tu varētu šeit uzrakstīt pareizo faktu sarakstu.

 • anonīmais šakālis 16.06.2010 11:33

  Es nedrīkstu izteikt naidu pret cilvēkiem, kuri ir savādāki – nēģeri, arābi, musulmaņi, žīdi, jo viņi nav izvēlējušies par tādiem būt. Bet man ir tiesības izteikt naidu pret cilvēkiem, kuri rīkojas man nepieņemami un kuri paši šo rīcību ir izvēlējušies – Izraēlas kareivju nāves akcija uz humānās palīdzības kuģa, provokātīva praida organizēšana, uzbrukšana vārda brīvībai utt.

 • antirasists » anoniimajam 16.06.2010 11:33

  Rasisms aizskar un apdraud tos, pret ko veershas, bet veestures noliegsana ir nepatiesi apgalvojumi.

  Melosana un faktu noliegsana nepieder pie vaarda briiviibas, jo nav divu paraleelu pasaulju ar dazaadiem faktiem. tas pirmkaart. Otrkaart, briiviiba ir nevis tikai anoniimajam, bet visiem – arii melnajiem, dzeltenajiem, ebrejiem, austrumeiropiesiem utt. Treskaart, rasisti, neonacisti un citi nekaadu vaarda briiviibu neatziist un uzskata, ka ir to privatizeejusi.

 • ! » antirasists 16.06.2010 11:35

  Manis pēc jūs sevi varat dēvēt, kā vēlaties. Man jūs mazliet izskatāties pēc bļaura, kas turklāt mēģina bakstīties ar elkoņiem. Jūsu pašu labā cerams, ka tajos ir muskuļi. Secinājums: kopiet savu izskatu un audzējiet muskuļus.

  Ja tik daudz cilvēku visā Eiropā un ASV sāk uzdot jautājumus, tas liek aizdomāties. Piemēram, ka jautājumi varētu būt par būtiskām niansēm, lai arī nenoformulēti konjunktūrai patīkami. Konjunktūrai patīkama, atgādināšu, bija modernā tautu likteņu tirdzniecība Jaltā.

  Ņemt par piemēru var arī 9/11 Truth lapu. Arī tie ir būtiski jautājumi, turklāt tehniskā skepsē pierādāmi un pierādīti (!). Jo šis notikums ir izraisījis visu tālāko, no the Patriot Act, līdz vairāk par gadsimtu veca Afganistānas plāna atkārtotas aktualizēšanas un citu kāršu kavu izvilkšanai

 • antirasists » bums 16.06.2010 11:37

  Jaa, katram ir tiesiibas uz saviem uzskatiem, bet ne uz saviem faktiem. Pat Amerikaa. Atzinja jau veca un nav no sii meenesa.

  Kad saaksi iet skolaa, uzzinaasi sos faktus no veestures skolotaaja, bet pagaidaam nestriidies ar pieaugusajiem.

  Redzi, seit neviens iznjemot tevi nestriidas par situaaciju Turcijaa, taapeec vari par so jautaajumu striideeties pats ar sevi. Raksts ir par Franciju un Ameriku.

 • antirasists » anoniimajam 16.06.2010 11:40

  Un kaa buutu ar “aktiivistu” nuujaam un nazhiem uz taa pasa “humaanaas paliidziibas” kugja, pusaklais liekuliigais pacifist?

  Par praida organizeesanu esi sapinies pats savaa argumentaacijaa. Tu nevari attaisnot rasistus un tajaa pasaa teikumaa uzbrukt praidistiem, kas arii izmanto to pasu likumu par briiviibu. Bet ja uzskati, ka briiviiba pienaakas tikai dazaam grupaam, tad taa arii pasaki, lai vii redz kaads tu esi divkosis.

 • antirasists » ! 16.06.2010 11:44

  Bet tu man izklausies peec bljaura, kam nav ko teikt par teemu, bet aizveerties neljauj principi (jo lielaaks mulkjis, jo lielaaki principi).

  Man prieks dzirdeet, ka Latvijaa jebkurs pumpains tiinis, pat nebijis Amerikaa, var pamaaciit ASV buuvinzenierus, kaa celj debesskraapjus un kaa tie sabruuk. Terorisma noliegsana ir veel viens revizionisma paveids, taads pats kaa gaazes kameru noliegsana.

 • antirasists » ! 16.06.2010 11:45

  Tuksvaardiiga bljaustiisanaas par “konjunktuuru” neko nepieraada, ja nu vieniigi to, ka bljauris operee ar varenu riikli, bet ne ar faktiem.

 • bums » antirasists 16.06.2010 11:53

  Strīds nav par Ameriku vai Franciju, runa ir par principu. Par to ka vienam tas ir fakts, otram tas ir krimināli sodāms pārkāpums. Par skolā iešanu labs ieteikums tikai kura ir pareizā skolā kurā iet? NATO dalībvalstī Turcijā ir vēsturnieki, augstskolu mācībspēki utt. kuri tev pierādīs, ka armēņu genocīds nav bijis.
  Uzraksti pareizo skolu sarakstu, lai zinu kurās man mācīs pareizos faktus.

 • ! » antirasists 16.06.2010 12:00

  Tagad, kad Jūsu tvaiks izpūsts un pareizā viedokļa jūra pārbrista, ierosinu atrast latviešu valodai un nepazīstamu cilvēku uzrunāšanai pieņemtas pieklājīgākas izteiksmes formas. Jo, grozies kā gribi, Jūsu attieksme mani aizskar un nu jau sāk apvainot.

  “Man prieks dzirdeet, ka Latvijaa jebkurs pumpains tiinis, pat nebijis Amerikaa, var pamaaciit ASV buuvinzenierus, kaa celj debesskraapjus un kaa tie sabruuk.”

  Nav jau tā jāmelo. Jums ir pierasts melot par acumirklī pārbaudāmiem faktiem?

  9/11 truth lapā ir publicēti daudzu atzītu speciālistu viedokļi. Tas nekas, ka tie ir angliski, noalgojiet tulkotāju, visu sapratīsiet. Piemēram, jums noderēs speciālists Freds Bērks.

  ‘Before resigning from the US State Department in 2004 due to excessive secrecy demands, Fred Burks served for many years as a language interpreter for presidents and other dignitaries. He interpreted for Bush, Clinton, Gore, Cheney, and many other top officials of the US and other countries. Having participated in numerous secret meetings where the only people allowed were the principles and their interpreters, he has acquired important inside information and contacts.”

  Tiešām nav jēgas pārstāstīt te saturu. Google ir draudzīga programma pat nejēgam.

  Starp citu, kopš L’Oreal un citu kosmētikas ražotāju arsenālā ir nonākušas dažādas augļskābes un citi dabas līdzekļi, maskas un krēmi, piņņu problēma esot jūtami gājusi mazumā. Nedzivojiet vakardienā, kur pret šīm kaitēm varbūt lietoja arsēnu. Es pret jums šodien lietošu smieklu devu. Jūs šobrīd radat tādu nenopietnu iespaidu. 🙂

 • antirasists » ! 16.06.2010 12:20

  Ar spiitiigiem kurlenjiem taadiem kaa ! vislabaak runaat pacelojt balsi, jo normaalu sarunu vinji vienkaarsi nedzird 😀

  Ja gribi ieraudziit meli, paskaties spogulii. Nekaadi fakti par ASV specdienestu daliibu teroristu uzbrukumos nekad nav atklaati, lai gan pagaajusi 9 gadi un sajaa operaacijaa it kaa esot bijusi iesaistiiti simtiem cilveeku, tikai nav NEVIENA pieraadiijuma, NEVIENA fakta, NEVIENAS PASAS atziisanaas. Revizionisti saprata – taa kaa melus pieraadiit nav iespejams, atliek viens “arguments” – iespiiteeties un atkaartot melus veel un veel. Liidziigi dara teroristu atbalstiitaaji – ir varena balss un tad fakti nav vajadziigi.

  Veel vairaak, Latvijas interneta paargudrelji pat starp sazveerestiibas teoreetikjiem spiid ar nezinaasanu, jo, piemeeram, uzdod izejoso caurumu Pentagona korpusa otraa pusee par ieejoso caurumu, kuraa it kaa esot traapiijusi lidmasiina. Amerikaa fantazeetaaji vismaz ir notikuma vietas fotograafijas redzeejusi, bet lielaakos mulkjus uzskata par Busa un Ramsfelda agjentiem, kas izplata aciimredzami meliigas teorijas, lai diskrediteetu nabaga sazveerestiibu teoreetikjus 😀

  Man ir bagaata pieredze komunikaacijaa ar varenu balsu iipasniekiem, vienmeer beidzas ar to, ka vinji aizveras un beeg 😀 Taa ka iesaku neizaicinaat likteni

 • ! » antirasists 16.06.2010 12:40

  Ieteikt jūs varat kaut ko savai sievai virtuvē, un arī tad tādā tonī, lai viņa piekristu. Piemēram, kā vārīt zupu ģimenei.

  Mazliet papūloties, Google var sameklēt pietiekami daudz izklāstu, matemātisku un citu modelējumu, kas parāda, ka Dvīņu torņu sabrukšana ir bijusi plānota, sākot no masu mediju pārsteidzīgajām ziņām pusstundu PIRMS fakta, beidzot ar citiem “kontrolētas ēku nojaukšanas” piemēriem. Neba tas bija pirmais debesskrāpis, kas jānojauc precīzi.

  Bet tas nav mans darbs vai mana speciālista reputācija. To var katrs Google sameklēt pats, un lapu skaits tiešām ir ievērojams.

  Ja runā par pierādīto, notiesāto faktu kopumu, tad, piemēram, nav arī nevienas atzīšanās skandalozās ar Eiropu saistītās lietās.

  Piemēram, kas jums būtu zināms par Ļitviņenko, par Ukrainas prezidentu saistībā ar indēšanu?
  Vai par Ulofa Palmes slepkavību? Vai par Estonia bojāejas apstākļiem?

  Deviņi gadi politiskajā vēsturē ir nieks. Jūs taču zināt, ka vēl joprojām uz stingrāko ir noslepenoti
  pat ar Staļina bērnību saistīti fakti. Tie pat ir izdzēsti, to nav. Neviens it kā nevar sameklēt dokumentālus pierādījumus par to, ko mazais Džugašvilli ir piedzivojis bērnībā, kas viņu padarīja par sadistisku nelieti pieauguša cilvēka dzīvē. Un tomēr arī to puzli saliek.

  Viss ar laiku top skaidrāk saprotams un redzams, nemaz nešaubieties. Tas nav cilvēku spēkos novērst viņu darbību kumulatīvās sekas. Arī ne Dvīņu torņu lietā.

 • krievijaa 16.06.2010 12:53

  Publicēts 16. jūnijā, 2010.
  Krievijā oficiāli reģistrēti interneta mediji tiks saukti pie atbildības, ja atteiksies pakļauties mediju jomu uzraugošā dienesta prasībām un dzēst noteiktus lasītāju komentārus. Šādu lēmumu pieņēmis Augstākās tiesas plēnums.

  “Pirmo reizi veikts mēģinājums izskaidrot interneta mediju atbildības regulēšanu,” norādīja Augstākās tiesas priekšsēdētāja vietnieks Vasīlijs Ņečajevs

 • antirasists » ! 16.06.2010 12:57

  Mana sieva ir sapraatiigs cilveeks un atskjiriibaa no daziem klaatesosajiem nespiitejas.

  Mani neinteresee spekulaacijas, bet fakti. Faktu nav. NEVIENA PASA. Taalaaki meeginaajumi striideeties par neko tiks apkaroti.

  Meegjinaajumi paarleekt uz citu teemu un paspekuleet ar Estonia nogrimsanu arii neizdosies: Bet falti no Staljina beerniibas nav ne noslepenoti, ne izdzeesti, tie ir vienkaarsi nezinaami: Staljins beerniibaa bija vienkaarss cilveeks un vinjam nebija personiskaas biograafu komandas, kas straadaaja 3 mainjaas pa 8 stundaam dienaa. Muusu vecmaaminju biograafijas par pirmajiem dziives gadiem arii ir aizslepenotas un izdzeestas? 😀 Vai vienkaarsi nav saglabaajusaas?

  Sadistisks nelietis var nogalinaat 1 cilveeku vai 50, vai 100. Miljonus nogalina skaidraa praataa un ar vislabaakajiem nodomiem, un nogalinaataajs var buut jauks cilveeks, labs viirs un teevs, izgliitos maakslas pazineejs. Tikai vins tos izniicinaamos neuzskata par cilveekiem. Nee, vins vinjus neieniist – es tacu neieniistu gotinju, kas peec daziem meenesiem paartaps filejaa. Stalins bija padomju sisteemas veidotaajs un bija tiesi tikpat slikts cik visas sisteema, ne vairaak un ne mazaak.

 • ! » antirasists 16.06.2010 13:24

  Jūsu pašrocīgi ieliktā vienlīdzibas zīme starp filejas gotiņu un cilvēkiem ir no fantastikas žanra. Esat finišējis strupceļā.

  Bet vēl nesen runājāt par līdzībām starp holokausta noliedzējiem un homofobijas piekritējiem. Tāda ir tā jūsu amplitūda – jo plašāka, jo vairāk izredžu, ka kaut kur trāpīsiet. Nejauši.

  Fakti ir zināšanas vai pieredze, kas balstīti uz patiesiem notikumiem. Viens kontrolētas ēku nojaukšanas video vien nodrošinās materiālu apspriešanai, kur nu vēl, piemēram, pdf formāta fails “29 structural civil engineers” vai citi materiāli, kas pat nespeciālistam saprotami parāda simetriskas nojaukšanas faktu. Saņemieties, pdf faila “Google for Dummies” nav, Pats ierakstiet atslēgas vārdus.

  Indēšanas gadījumi ir acīmredzami un notikuši tiešākā tuvumā. Varbūt tie abi nelaimīgie sevi paši ar vecu pienu saindēja? Nav taču notiesāto!

  No sākotnējās tēmas tomēr ir viegli aizmaldīties, jo arī tajā katlā ir uztaisīts tas, ko laukos sauc par cūku ēdienu – samests kopā viss: rudie, baltie, sarkanie un zilie. Tas ir darīts apzināti, un jūs smagnēji brienat pa to pašu celu.

  Kad jūs pēdējo reizi sitāt savu sievu, vai viņa jūs palūdza turpmāk visu agresiju izlikt kādā forumā?

  Mēģiniet vēlreiz. Jūs mani izklaidējat.

 • >>! 16.06.2010 14:37

  kautkur te dienas komentos kāds rakstīja, ka šis tips būtu strādjis par konclageru uzraugu tajos laikos. Jāpiekrīt vien būs.

 • Antirasists ir žīds, manuprāt. Izraēla nogalina humānās palīdzības piegādātājus, kuri pat nav apbruņoti. Rasisti mīt Izraēlā.
 • savoi » bomba 16.06.2010 15:25

  Ai, ai, ai………………. : ))

 • antirasists » bums 16.06.2010 16:10

  Skolai esi par mazinju, pagaidaam ej daarzinjaa. papus un mamma pzateiks, kuraa, tev veel nekas nav jaaizveelas 😀

  Maaciis visaas skolaas. tevi, spriezot peec gruutgalviibas pakaapes, suutiis uz skolu atpalikusajiem. Neuztraucies, pasam nebuus jaameklee, citi tavaa vietaa sameklees.

 • antirasists » bomba 16.06.2010 16:11

  “neapbrunjotie aktiivisti” kautinjaa lietoja nazus un nuujas un pasi to nenoliedz. antisemiits bomba – lielaaks hamasietis par pasiem hamasiesiem?

 • antirasists » mulkjim ! 16.06.2010 16:15

  Fakti ir balstiiti uz pieraadiijumiem nevis fantaazijaam un meliem. Neviena kontroleetas nojauksanas firma nav straadaajusi WTC, neviens taas darbinieks nav devis interviju un staastiijis, ka ielicis spraagstvielas. Toties ir dati par divu nolaupiitu lidmasiinu ietrieksanos WTC. Ir izmekleesanas rezultaati. Ir otrs siis teemas apskats zurnaalaa Popular Mechanic. Ir Pentagona atskaite. Bet agresiivi bljaujosu mulkji kaa ! nevar paarliecinaat ne fakti, ne dati, ne atskaites. Nobljaavaas, ka spraadziens bija, iespiiteejaas un preteejo vinjam nepieraadiisi.

  Mulkjim ! kvalifikaacija “teemu komenteet nespeejiigais bljaaveejs” par melosanu, mulkjosanos, saukaasanos, kaitinaasanos un demonstratiivu nekaa nezinaasanu.

 • antirasists » mulkjim ! 16.06.2010 16:18

  Nojauksanas fakts buutu pieraadiits, ja buutu kaut vai uzfilmeeti nojauksanaa piedaliijusies straadnieki, kaa vinji ieliek bumbas un kaa uzspridzina. Viens iespiiteejies mulkjiitis !, kurs nav straadaajis celtnieciibaa un nav pat bijis Amerikaa, vispaar nav kompetents spriest par teemu, taapeec jau sis mulkjiitis komentaara beigaas paargaaja uz bljausanu. Bljauj vien. Lai publika redz, ka esi ne tikai iespiiteejies melis, bet arii neaudzinaats mulkjis.

 • bums » antirasists 16.06.2010 16:27

  Spriežot pēc tavas atbildes vienīgos pareizos faktus māca palīgskolā, kur tu acīmredzot esi mācījies, jo cik redzams šajā diskusijā tikai tev ir zināmi vienīgie pareizie fakti.

 • Ziedkalne 16.06.2010 16:30

  Mums viņš tomēr bija viens no sekmīgākajiem audzeekņiem!

 • antirasists » mulkjim bums 16.06.2010 16:35

  Nevis vieniigos pareizos, bet vieniigos, kaadi ir bijusi. Nav divu paraleelu pasaulju ar dazaadiem faktiem. Mulkjim bums kvalifikaacija par mulkjosanos un striideesanos.

 • antirasists » mulkjim bums 16.06.2010 16:37

  Sajaa diskusijaa tikai es esmu kaut ko pateicis par faktiem. Mulkjis ! izmisiigi apstriid sen pabeigtas izmzkleesanas rezultaatus, bet mulkjis bums vispaar tikai kaskjeejas.

  Taa, redziet. Ar spiiteesanos un izmisiigu striideesanos pretii nekur taalu neesat tikusi.

 • antirasists 16.06.2010 16:45

  Nevis mans saliidzinaajums, bet logjika, kaadu lietoja totalitaarie reziimi. Visaugstaalo ideaalu vaardaa var izniicinaat miljonus, un izniicinaataajs var uzskatiit sevi par normaalu cilveeku un savaa sabiedriibaa taads arii buut. Ne jau viens Stalins nogalinaaja, bet sisteema. Ne jau Hitlers personiski suutiija uz gaazes kameraam, bet reziims. Ar sabiedriibas vairaakuma atbalstu. Taatad vai nu veselas paaudzes PSRS un Vaacijaa tika meerkjtieciigi mociitas, lai izaugtu par sadistiskiem neliesiem, vai arii kaktu psihoanaliitikjis ! vispaar nav starteejis, par finisu nemaz nerunaajot.

 • antirasists 16.06.2010 16:56

  Tiem striidniekiem par Turciju: NATO valstii Latvijaa dazi uzskata Vasiliju Kononovu par nevainiigu cieteeju, citi liidziigi domaa par Herbertu Cukuru. Tikai sie uzskati neatcelj ne notiesaajosu spriedumu Kononovam, ne lieciibas pret Cukuru, kas arii tiktu skatiitas tiesaa, ja Cukurs nesleeptos Dienvidamerikaa. Viss ir vienkaarsi un meegjinaajumi apstriideet faktus var beigties tikai ar to, ka striidnieku noveertee kaa cilveeku ar truuciigaam praata speejaam.

 • Sandra » antirasists 16.06.2010 17:13

  Par faktiem visu zina tikai Dievs tas kungs, nevis patiesības ministrija! Kura uz zemes tad būs tā pēdējā instance, kas noteiks faktu patiesumu? Romas pāvests, Puķins, Kalvītis vai bin Ladens?

 • antirasists » Sandra 16.06.2010 18:14

  Veesturnieki, peec arhiivu datiem. Radiitaajs cilveeku dariisanaas nejaucas, laikam jau taapeec Vins mums devis praatu, lai mees pasi lemtu un dariitu.

  Veesture ir preciiza zinaatne taapat kaa matemaatika vai fizika, neskatoties uz dazhu iespiiteejusos melju meegjinaajumiem pieraadiit preteejo.

 • bomba » antirasists 16.06.2010 18:58

  Kāpēc žīdi savas rases pārākuma (izredzētības ) sludināšanu ir pacēluši religijas līmenī? Kāpēc žīdi kropļo savus zīdaiņus, lai iezīmētu savas asinis (apgraizīšana)?
  Vai tā nav fašisma, rasisma atdzimšana tikai šoreiz žīdu izpildījumā?

 • basta » bomba 16.06.2010 19:12

  Antirasists tev neatbildēs

 • vēsturnieks 16.06.2010 21:05

  “antirasists” ir nabaga nejēga diletants vēstures jomā

 • vēsturnieks 16.06.2010 21:07

  pie tam ar psihiskas dabas novirzēm

 • sems » antirasists 16.06.2010 23:30

  H.Cukurs neslēpās viņš dzīvoja ar savu īsto uzvārdu. Sadarbojas ar Brazīlijas varas iestādēm ieradās Brazīlijas tiesā, kad tā skatīja jautājumu par Cukura izdošanu Izraēlai. Brazīlija pieprasīja informāciju PSRS, ASV, Vācijai, Lielbritānijai, Izraēlai, kas liecinātu par Cukura piedalīšanos žīdu šaušanā, nevienai no minētajām valstīm nebija tādas iznformācijas, tāpēc arī Brazīlija Cukuru neizdeva.

 • antirasists » bomba 22.06.2010 14:45

  Nevis paaraakuma sludinaasanu, bet savu interesu aizstaaveesanu. Ko tu pats, komentu paargudrel, dariitu, ja ienaidnieks gribeetu izniicinaat tevi un tavu valsti?

 • antirasists » mulkjim 21:05 22.06.2010 14:46

  Ja ir iebildumi, tad konkreeti, ja nav – aizver meliigo mutiiti.

 • antirasists » melim sems 22.06.2010 14:56

  Herberts Cukurs kara laikaa darbojaas t.s. Araaja komandaa – SD naaves eskadronaa, uz kura atbildiibas ir apmeeram tresdalja Latvijas ebreju. Lieciibas pret Cukuru ir, taatad ja taas tiesaam buutu pieprasiitas, tad tiktu iesniegtas. Un ja Cukurs tiktu izdots, tad uz so lieciibu pamata vins arii tiktu notieesaats. Taatad vai nu lieciibas nemaz netika pieprasiitas vai arii Cukuru neizdeva. Gan vienaa, gan otraa gadiijumaa sems ir melis, bet taa kaa nezina Cukura biograafiju, tad arii mulkjis.

  Kara noziedzniekus vajaaja nopietni, Joahims Peipers tika notiesaats par to, ka vinja padotie Ardenos nosaavusi amerikaanju karaguusteknjus. Peec soda izciesanas Peiperu samekleeja antifasisti un nolincoja. Joahims Peipers atskjiriibaa no Cukura ir dieneejis kaujas daljaa un iznjemot guusteknju nosausanu Ardenos ne par ko citu nav tiesaats.

 • antirasists » mulkjim bomba 22.06.2010 14:59

  “fasisma atdzimsana” – padomju mulkja peedeejais arguments. Pirmkaart, ne fasisms, ne nacisms Palestiinaas mandaatteritorijaa nekad nav pastaaveejis un taapeec nevar tur atdzimt – visu kara laiku Palestiinas mandaatteritorija atradaas britu kontrolee. Otrkaart, cik ilgi tu seedeetu zem Hamas rakjesu apsaudeem? Peec pirmaas rakjetes, kas tiktu palaista uz tavu pilseetu, tu bailees paargrieztaam aciim un netiiraa veshaa skrietu pie valdiibas un prasiitu atbildes pasaakumus. izraeela pacieta siis apsaudes astonjus gadus. Taatad driiksti nokauneeties un aizveert meliigo muti.

 • atgaadinaajums » diletantam 21:05 22.06.2010 15:21

  Delfos pastaav taada prakse – jo lielaaks mulkjis, jo skaljaaks niks. Lai kaut ko pieraadiitu, pietiek nosaukties vaardaa “veesturnieks” un agresiivi bljaut, ka preteeji domaajosie neko nezina: Par konkreetiem faktiem taadi “veesturnieki” nekad nestriidas, jo tos nezina pat skolas kursa liimenii 😀 Lielaakam efektam var veel uztaisiit citaadi domaajosajiem diagnozes. Un nekas, ka nupat saucies par “veesturnieku” un taatad aarsts laikam tomeer neesi – agresiivie bljaaveeji juutas speciaalisti visaas nozarees, no veestures un psihiatrijas liidz starpplaneetu kugju projekteesanai 😛

 • aiaiai 03.07.2010 22:50

  “Veesture ir preciiza zinaatne taapat kaa matemaatika vai fizika”
  ======================
  tā teikt var tikai streipveidīgs “visa zinātājs”, kurš pat vienkāršā prāta spēlē spētu iegūt pavisam niecīgu punktu daudzumu.

Advertisements
Categories: Uncategorized
 1. No comments yet.
 1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: